TUVALET BANYO KOKUSU NASIL GİDERİLİR?

Tuvalet ve banyolarda oluşan kötü kokuları gidermek için öncelikle bunların neden kaynaklandığını bilmek gerekir. Kokunun nereden geldiğini ve neden oluştuğunu anlamak kokuların nasıl giderilir sorusuna yanıt bulabilmek için oldukça önemlidir.

• Tuvalet ve banyolarınızda kötü koku olmasının sebebi, gider borularınızın aralarında boşlukların olması olabilir.
Banyonuzu yeni temizlemiş olsanız bile bu borulardan gelen sızıntılar hem banyonuzu kirletir hem de kötü kokular yayar.
O nedenle bu boşlukları kapatmalısınız.
• Boruların arasında oluşan boşlukların yanı sıra borularda oluşan çatlaklar da aynı etkiyi gösterecektir.

• Kötü kokular lavabonuzun içindeki borulardan geliyor olabilir. Bu genellikle boruların içinde birikmiş kir veya yanlışlıkla
içine düşürdüğümüz nesneler yüzünden tıkanmasıyla olur. Bu durumlarda çare olarak lavabonuzda tıpa kullanabilirsiniz.
• Lavabolarınızdan gelen kötü kokular için tıpa kullanmak yerine daha kalıcı bir çözüm üretmek isteyebilirsiniz. O durumda ise borunuzun içindeki kirleri çıkartmanız gerekiyor. Kireç çözücü bir ürünü üzerinde yazan kullanma talimatlarına uygun bir şekilde kullanarak lavabo borularında oluşan kir ve kirecin çözülüp temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
•Klozetinizin içerisine dökeceğiniz sirke ile de kötü koku oluşumunu engelleyebilirsiniz.

Bu bahsettiklerimiz, klozet temizliği nasıl yapılır ve tuvalet taşı nasıl temizlenir gibi sorulara yanıt bulmanıza yarayacak, tuvaletinizin daha temiz olmasına ve güzel kokmasına yardımcı olacaktır. Tuvalet banyo kokusu nasıl giderilir diye dert etmenize gerek kalmadı. Tüm adımları uygulayın, ve sonucu kendiniz görün.

0-546-526-57-90

TUVALET KOKUSU NEDEN OLUR?

Tuvaletteki tıkanıklık, ev ve iş yerlerinizde kötü kokuya sebep olur. Sürekli temizlerseniz dahi tıkanıklık yüzünden koku yok olmaz. Eğer evinizde parfümle ve temizlemekle yok edemediğiniz tuvalet veya gider kokusu varsa, giderlerinizden birinde tıkanıklık olabilir. Önlem alınmayan tıkanıklıklar, kirli su basmasına sebep olur.

TUVALET VE BANYONUN GÜZEL KOKMASI İÇİN NELER YAPILIR?

Banyo ve tuvalet kokusuna çözüm için yukarıdaki adımları uygulayıp kötü kokuları engelledikten sonra kötü kokuları gidermenin yanı sıra tuvalet ve banyonuzun güzel kokmasını da isteyebilirsiniz. Bunun için şunları yapabilirsiniz:

• Tuvaletinizdeki rezervuara bir miktar limon suyu ekleyin. Limon asit içerdiği için bakterileri öldürecek, kötü kokuları engelleyecektir.
• Banyonuzda kokulu sabunlar kullanabilirsiniz.
• Güzel kokması ve temiz kalması için banyonuzu sık sık havalandırın.
• Çamaşır suyu ve Cif kullanarak, klozetten lavaboya ve duşakabinine kadar tuvaletinizin her tarafını temizleyin. Her zaman kullanma talimatlarına uymayı unutmayın.

Firmamız bu konuda yılların deneyimine sahiptir. Tuvalet ve banyo tıkanıklığını açmak için tasarlanmış robot cihazlar ile pimaş tıkanıklığını kesin olarak açmaktadır. Bunun için yapmanız gereken; firmamızı arayarak servis kaydı oluşturmanız. Servis kaydı oluşturduktan sonra, En geç 1 saat içinde ekiplerimiz adresinize gelmektedirler. Servis ekiplerimiz tam teçhizatlı ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Servis Garantisi

Tıkanık sorunlarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı ya da geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

Müşteri Memnuniyeti

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

hemen ara