TALAS GİDER TIKANDI

TALAS gider tıkanık açma servisi olarak Yemek artıklarının çöpe değil de lavaboya atılması: Çay posası, yemek artıkları, sebzelerdeki ufak taşlar ya da toprak parçaları booru dirseklerindee birikir. Giderin içinde zamanla set oluşturan artıklar nedeniyle pis su kanalizasyona gidemez.bu sebeble giderler tıkanır.

talas gider tıkanık açma Çoğu zaman borulardan akacak yer bulamayan sular geri teperek taşmalara yol açar. giderde Yemek yağları lavaboya döküldükten sonra sıcak su dökmemek de yağ kalıntılarının borulara yapışmasına ve suyun borudan geçememesine neden olur.bu nedenle giderler hemen tıkanır

 • giderlerde toplanan Kıl ve sabun artıklarının lavaboya atılması: Kıl ve saç gibi artıklar çöp yerine lavaboya atıldığında tıkanmalar oluşur.giderlerde Ayrıca sabun artıkları da borulara yapışarak suyun akış hızını yavaşlatabilir.
  gider borularında Eğim verilmeden yapılan atık su boruları: Su tesisatı doğru döşendiğinde binadaki ana boruların çeperi geniş tutulur ve borular dikey olarak döşenir.gider boruları akıntılı dösenmeli
 • giderlerde Bu yüzden suda erimeyen katı maddeler atılmadığı müddetçe hiçbir şekilde tıkanma yaşanmaz. giderlerdeS u ve katı cisimler doğrudan kanalizasyona gide rler. Uygun eğim veril meden döşenen borularda ise sık sık tıkanm alar meydana gelir.
 • talas gider açma Boru ek yerlerinin sızdırması: Borular arasında bulunan mühürler, atık su borus unun etrafında su kaçaklarına neden olabilir.
 • gider Kanalizasyon ana hattının tıkanması:gider borusu  Ağaç ya da çalı kökleri kanalizasyon hattını tıkamış olabilir ya da kanalizasyon hattında temizlenmemiş borular tıkanmaya yol açabilir.
 • İnşaat aşamasında lavabo giderine harç ve moloz karışması: Bina yapılırken lavabo giderine harç ve moloz döküldüyse o binanın lavaboları sık sık tıkanabilir. Boruların içindeki mesafe dar olacağından gider ve su ve katı cisimlerin akış hızı oldukça yavaş olacaktır.
 • giderlerde Ki reçlenme ve tortu: Bu sorun öze llikle eski binalarda çok fazla yaşanmaktadır. Kireç lenen ya da tortu bağlayan borular daralır ve gider tıkanıklık oluşur.
  gider Lavabonun tıkanması sonucu gidere akan suyun hızı yavaşlar.
 • giderlerde Tıkanıklık arttıkça kirli sular akış yolu bulamaz ve geri gelmeye başlar. Borulardaki tıkanıklıklar nedeniyle pimaşların ek yerlerinde sızdırmalar oluşabilir.  yapılmadığı takdirde Bu da alt kata su akmasına neden olur.
gider tıkanıgı
gider tıkanıklık

GİDER TIKANIKLIK KİM AÇAR

TALAS Kırmadan mutfak gideri kim açar açma talas nasıl yapılır ve neden gereklidir. talas Kırmadan mutfak gideri açmanın faydaları, talas kırmadan mutfak gideri açma ne ile yapılır? talas kırmadan mutfak gideri kim açıyor açma robot makinesi nasıl açar? talas kırmadan mutfak gideri açmakimler açar konusunda tüm sorularınıza cevapları bulabileceğiniz tek adrestalas full tesisat firması size bu sorularınızı aşağıda sayacağımız şekilde ışık tutuyor ve sizinde evinizin mutfağında banyo, küvet, lavabo ve duşa kabin giderlerindeki tıkanıklıkları kesin bir şekilde tıkanıklığı açarak size kolaylıklar sağlıyor. talas Kırmadan mutfak gideri robot makine ile herhangi bir yer kırılmadan ve kirletilmeden kısa bir sürede açılır. Gereklilik arz eden hallerden bir tanesi de mutfak giderlerindeki yağ oranının yüksek olmasına bağlıtalas tıkanıklardan meydana gelir. Ve bu talas tıkanıklıklar lavabo aç kimyasallarıyla çözülmeyebilir ki bunun sebebi yağ yoğunluğunun aşırı derecede fazla olmasından kaynaklanmaktadır. talas Yağ oranı yüksek olduğu için asit veya kimyasal maddeler yağın bir kısmını çözdükten sonra etkisini kaybetmekle beraber çözülmeyi de durdurmaktadır. Robot makine boru çapına ve tıkanıklığına göre, değişik ebatta ve çapta uçlar kullanılarak tıkalı bölgeye ulaşarak tıkanıklık çözülene kadar boru içerisinde hızlı bir şekilde dönmesiyle boru içerisinde oluşan ve tıkanıklığa sebep olan yağ ve kalıntılar dan arındırarak tıkanıklığın giderilmesini sağlamaya yarayan robot cihaz boru içerisinde suyun hızlı bir şekilde akışını sağlar ve evinize gider hattından su geri gelmez.

talas mutfak gideri acma talas

talas mutfak gideri kırmadan robot makine ile açılmasındaki sebep her hangi bir yere zarar vermeden, kolaylıkla açılabilmesi ve maliyetinin daha az olmasıdır. talas mutfak gideri acma Pazar günleri dahil gece nöbetçi eczane gibi nöbetçi kalarak acil durumlarda yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekle beraber  hastane randevu sistemi gibi randevu sistemiyle çalışarak size en kısa zaman da ulaşarak talas mutfak gider hattındaki tıkanıklığı evinizi ve iş yerinizi kirletmeden kısa bir sürede açabilmektedir. Eğer sizde evimin mutfak borusu tıkandı, dairemin mutfak giderinden su gitmiyor, talas mutfak gider hattından su geri geliyor, mutfak gider pimaşı sürekli tıkanıyor, mutfak giderinin sürekli tıkanması neden olur?. Mutfak PVC borusunda sık sık tıkanıklık meydana geliyor ne yapabilirim?, veya ne yapmam lazım talas diyorsanız, firmamızın iletişim kutusundaki veya görünen herhangi bir telefon numarasını tuşlayarak 7/24 servis alabilir ve boru tıkanıklığını robot makine ve teknolojik cihaz lar kullanarak hizmet veren usta ve uzman ekiplerimize yaptırarak kolay ve talas zahmetsiz bir şekil de yaptırabilir, bu ve buna benzer sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Bu tür işlemler  banyo, lavabo, küvet, logar, rögar, WC,talas tuvalet ve klozet giderlerinin açılması içinde geçerlidir.

hemen ara