Lavabo Tıkanıklıgı Nasıl Açılır Kesin Çözüm burada

kayseride Evlerde lavabo tıkanıklığı sorunu günümüzde çok fazla görülmektedir.f Yeni binaların yapılması, ve insan nüfusunun fdkalabalıklaşması bu sorunlarındf daha fazla çoğalmasına neden olmuştur. Lfdavabo gideri tıkanıklığı açma ihtiyaçları bu oranda eşit gitmekfdtedir. Çoğu zaman lavadfbo tıkanıklığı fdkullanım hatasından dolayı kaynaklansfda bile, bazı durumlarda tesisafdtı ilk yapan ustalarında hata pafdyı olmaktadır

 Tıkalı mutfak lavabo giderini açmak için tıkanan wc lavabonun hangi bölgede ne içdsin kullanıldığına göre değişen gider açma işldsvemi tesisat firmaları tarafındavdsn makine kullanılarak yapılır. Örneğin mutfak gideri lavabosu yağdan tıkanır, banyo lavabosu gideri ise kıl veya tüyden dfolayı tıkanır.

mutfak lavabo gideri nasıl neden tıkanır

 kayseri talasda wc Banyo lavabolarında bahsettiğimiz gibi kıl tüy oluşumundan kaynaklanan tıkanmalar olklur. Makinenin döner başlhık ucunu kullanarak kıl tüy pislişk artıklarını bu kafaya dolayıesdfp dışarı doğru çekebiliriz. Tıkalı mutfak lavabo açma işine girmemek için banyoda halı yün vb. şeyler yıkanmamalıdır.

 çünkü bagzı tıkanıklar makine ile zor açılıyor Yerdeki veya sdfküvetteki giderin ağzında muvsdtlaka süzgeç bulunmalıdır. Ağzı direk açık olan boruya her vdstürlü pislik, saç kılı gider ve tıkanmaya neden olur.kayseri talas Bu noktada gider borusu yer tespiti yapmak gefvfrekir. Bunu sağlayan cihaz isev dedektör dediğimiz kameradan aldığımız görüntü nereyi gösteriyorsa onu bulan cihazdır. Gider bovdsrusunda arızanın noktasını bulmak için bu dedektör cihaz kullanılır.

evde lavabo açma yöntemi

Lavabo açma pompası varsa
 Kola, gazoz, maden suyu biraz maddi durum iyiyse
 Karbonat, elma veya üzüm sirkesi karışımı
dikkatli olarak Kimyasal lavabo açıcılar ile eldiven ve maske takarak lavabo tıkanıklık giderme (lavabo-aç nalburlarda satılmaktadır, kullanırken üstünüze sıçratmayın çok dikkatli ve kesinlikle sıcak suyla aynı anda dökmeyin.borulara zarar vermeyin)

en garanti çözüm bizi arayın 0546 5265790

hemen ara