HAKKIMIZDA

Kanalizasyon açma için özel ithal ettiğimiz kanal görüntüleme cihazlarımız ile bilgisayarlı olarak kanal tıkanıklığını tespit ediyor ve garantili bir şekilde onarıyoruz. Kayseri ilimizin tüm ilçe ve semtlerine 7/24 kanalizasyon açma hizmetimiz bulunmaktadır. Kanalizasyon sorunları yaşıyorsanız profesyonel bir yardım almanızın zamanı gelmiş demektir. Ev ya da işyeri gibi tüm binalarınızda toplanan atık suların istenilen alana akıtılmasını sağlayan kanalizasyonda meydana gelen bir tıkanıklığın ciddi rahatsızlıklar verebileceğini unutmayın.

Tıkanıklık nedir, lavabo, kanal, gider, pimaş, tuvaletler, rögar borularından akan suyun boru içinde biriken zamanla suyun akmasını kapatan olaya TIKANIKLIK NEDİR denir. Birden fazla tıkanık türü vardır fakat hepsi aynı sorunu taşır.

KAYSERİ TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklığın yaşandığı bölgeye ulaşıldığında robot daha çok ileri gidemediğinden uyarı vermektedir. Bundan sonra bu aracın üstünde bulunan parça yardımı ile tıkanıklığa sebep olan cisimler ayrıştırılarak dışarı atılmaktadır. Bundan sonra bol basınçlı su ile temizleme işlemi uygulanmaktadır. Daha sonra kontrol amaçlı yine kameralı robot sisteme gönderilerek tıkanıklığa neden olan cisimlerin sistemde kalıp kalmadığına bakılmaktadır. Eğer varsa tekrar bir temizleme işleminden sonra pimaşlara ziyan vermeden işlem tamamlanmış olur. Bu işlem süresi tıkanan bölgeye göre 2-3 saat arasında değişiklik göstermektedir.

KAYSERİ LAVABO TUVALET WC KLOZET AÇMA

Lavabo ve Tuvalet açma, olur olmadık yerde ortaya çıkan bir tıkanıklık sorunudur. Beklenmedik bir anda oluşması, daha önceden atıkların birikmeye başlar. Lavabolar, tıkanığın giden ve genellikle bizim attığımız yabancı cisimlerden dolayı tıkanmaktadır.

Tuvalet tıkanıklık açma servisi, Bu sebepten wc ve ya tuvalet pimaş tıkanıklarında tercih edilmesi gereken metoda kameralı robotlar ve detektörler ile açılan tıkanıklık işlemi olması gerekmektedir. Böylelikle kısa bir zaman içinde tıkanıklık kati olarak giderilecek ve lavabolarınızın veya tuvaletinizin inşaat alanına dönmesine gerek kalmayacaktır.

TIKANIK AÇMA KAYSERİ ACİL FİRMASI

  • Uzmanlarımız kanalizasyon açma işlemine başlamadan önce kameralı görüntüleme cihazlarımız ile gerekli kontrolleri yapmaktadır. Cihazlarımız ile yapılan kontrol sonucunda, basit tıkanıklık veya usta hatasından kaynaklanan tıkanıklık olduğu tespit edilir.
  • • Tıkanıklığın türüne göre gerekli cihazı kullanmaktayız. Basit tıkanıklıkları robot cihaz ile açmaktayız. Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir kontrol yapılmaktadır. Böylece tıkanıklığın tamamen açıldığından emin oluruz.
  • • Usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklıklarda, rögar kuyusunun kapağı açılır. Şayet rögar kuyusunun yeri bilinmiyorsa, firmamız detektör ile rögar kuyusunun yerini tespit etmektedir.
  • • Rögar kuyusu tespit edildikten sonra rögar kuyusu dolmuşsa firmamız tarafından rögar kuyusu temizlenir.
  • • Rögar borularında çökme veya rögar borularının ek yerlerinden açıklık varsa, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir. Bu gibi tıkanıklıklar robot cihazla çözülemez. Bunun için çöken rögar borularının değiştirilmesi gerekir. Değiştirilemeyecek durumda olan rögar boruları iptal edilir ve yeni kanalizasyon hattı döşenebilir.
  • • Kanalizasyon açma işleminde bütün aşamaları firmamız kendi bünyesindeki uzman personeller ile yapmaktadır.
  • • Uzmanlarımız tarafından yapılan bütün onarımlar garanti altına alınmaktadır.
hemen ara