KAYSERİ TIKANIK AÇMA

Günümüzde birçok neden ile kanalizasyon boruları tıkanmaktadır. Bu nedenle kanalizasyon açma İşlemlerine çok başvurulmaktadır. Birçok bina sahibini aynı anda etkileyen kanalizasyon tıkanıklığının bir an önce tamir edilmesi ve açılması gereklidir.

Firma olarak personel alımı konusunda son derece titiz ve dikkatli davranırız. Çünkü sektörümüz icabı çalıştıracağımız personel bizi temsil eder ve her hareketinden firmamız sorumludur. Gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra işe alınan personel daha sonra geliştirilmeye devam edilir. En deneyimli ustaların yanında işi öğrenir tecrübe kazanır. Deneyimli ustalarımızın yanında bir süre çalıştıktan sonra ustanın onayı doğrultusunda bir servis personeli olmaya hak kazanırlar. Bu sistemde işi tam anlamıyla öğrenemeyen yada iş ahlakına sahip olmayan personel servise çıkarılmaz.

Bu sayede müşteri memnuniyeti en üst seviyede olur. Hizmet verdiğimiz tıkanık sektörünün eskiden teknoloji ile hiç alakası yoktu, çünkü her yer kırılıp dökülerek tıkanıklar açılıyordu. Ancak şimdi Kayseri tıkanık açma firması var ! Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha az hasar çıkararak sorunlardan kurtulmanız için çalışıyoruz.

Bunu yaparken sürekli kendimizi yeniliyoruz ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Alanımızda dünyanın en ileri tıkanık teknolojileri ile eş zamanlı hizmet veriyoruz. İddia ediyoruz eğer tıkanıklık sektöründe kullanılan herhangi bir teknolojik cihaz Kayseri tıkanık firmasında yoksa, o cihaz henüz üretilmemiştir !

Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip, Firmamızın yaptığı işlerde başarılı olmasının en büyük etkeni profesyonel ekiplerimizdir. İşe alınan tüm personeller deneyimli ustaların yanında yeterli eğitimi ve iş tecrübesini aldıktan sonra servis ekibi olmaya hak kazanırlar.

Teknolojik Ekipman

Teknolojik Ekipman, Tıkanık açma alanında alanında arızalara kırmadan çözüm üretmek için geliştirilen her türlü teknolojiden faydalanmaktayız. Tıkanıklıklara çözüm üretmek ve en az hasarla işi bitirmek için dinleme, görüntüleme vb. teknolojik sistemler şarttır.

Servis Garantisi

Tıkanıklıklara ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı yada geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

Müşteri Memnuniyeti

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriter firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

hemen ara