MELİKGAZİ LAVABO TIKANIK AÇMA

MELİKGAZİ İLÇESİNDE LAVABOMU TIKANDI Lavabolar evlerde ve iş yerlerinde en fazlaca kullanılan alanlardan birisidir. Bu sebeple her ne kadar filitreleride olsa bu kadar sık kullanım sebebiyle devamlı tıkanma sorunu ile yüz yüze gelinmektedir. Her ne kadar kimyasal maddeler ile çözüm bulunsa da çözümsüz kalınan durumlarda uzman tesisatçılara başvurmak ve ustalaşmış yardımcı almak en doğru yapılacak iştir. Bu sayede hem kısa vakit içinde bununla birlikte minimum gider ile sorununuz çözülecektir. Mutfak giderlerindeki tıkanık açma şekilleri problemi tamamen ortadan kaldırmaktadır. Tıkanıklık sebeplerinin başında, şayet inşaat zamanında noksan yada hatalı meydana getirilen bir bölüm yoksa ve kısa sürede tadilat yapmadıysanız, genel anlamda yağlanma yada yiyecek atıklarından meydana gelir. Bu şeklinde durumlarda yardımcı arzu ettiğiniz ustalaşmış ekipler, hususi olarak tasarlanmış çelik helezon yaylı robot tıkanıklık açma makineleri ile mutfak giderindeki tıkanıklığa, pimaşlarınıza ve herhangi bir yere zarar vermeden müdahale yapmakta, bu böylece de mutfak lavabo tıkanıklığı giderilebilmektedir. Pimaş hatları için hususi olarak geliştirilmiş tıkanıklık açma cihazlarından tamamen değişik olan kameralı sistemler ile görüntülemeyi uzman ekipten ısrarlı bir biçimde istemeniz gereklidir. Bu işlemle beraber mutfak masraf hattınızda herhangi bir sorun kaldı mı diye düşünmenize de gerek kalmamaktadır. Doktorların kullandığı endoskopi aletine benzeyen bu sistem ile pimaş hattınızda olan sorunları ve hataları fazlaca huzurlu bir biçimde görebilirsiniz.

lavabo gideri açma

YAYLI MAKİNE İLE LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

genellikle önceleri elde açılan giderler hemen tıkanırdı günümüzde makineli yayla açılan giderler 5 veya da 10 yılda 1 kez tıkanmaktadır.Banyo, tuvalet, klozet, mutfak lavaboları, bizim gün içinde en oldukça kullandığımız alanlardır. Herhangi bir tıkanıklık niteliğinde etrafa yayılan kirli koku ve görüntüyle birlikte bu ömür alanlarımızı kullanamamamız büyük sorun yaratır. Tıkanıklıklar, yabancı cisim atılması, kanal tıkanıklıkları, bozulan musluklardaki benzer biçimde fazla kireç miktarı benzer biçimde nedenlerden oluşur. Son teknolojik sistemleri bilen, teknik donanıma haiz ustalar yardımıyla aynı gün içinde sorununuza çözüm bulabiliyorsunuz.iletisim : 05465265790 arayınız.

lavabo giderleri titresimli makine yay yardımıyla açılmaktadır. Tuvalet,lavabo,pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri lögar gideri tıkanıklıklarına kati çözüm olarak robot cihazlar ve kameralar yardımıyla kırmadan dökmeden açıyoruz.Uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da oldukca ustalaşmış olarak yetişmiş olması sebebiyle bizlere bu mevzuda güvenebilirsiniz.Tuvalete yada klozete atılan bez havlu temizlik bezi kaygan havlu çamaşır yada wc kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları masraf yada pimaş arasında robot aygıt sayeinde geri alarak kati olarak çözüm sağlıyoruz.Mahallenizde bulunan tesisatçıda robat makina olmadığı için sizlere zaman zaman pimaş hattının kırılıp tıkanıklığın giderilmesi icap ettiğini söyleye anımsar bu şekilde şeylere ne olursa olsun saygınlık etmeyiniz.Çünkü bu şekilde bir durumda sizlere doğacak olan maddi ve tinsel sıkıntılar oldukca büyük olabilir.

LAVABO TIKANIKLIGI NEDEN OLUR

Lavaboları yağlı yiyecek artıkları tıkar

Çay çöplerini atmak lavaboyu tıkar

Lavabo altındaki masraf borularının yanlış eğimde olması tıkanıklığa yol açar

Saç kıl şeklinde muhtelif atıklar lavaboları tıkar

Usta hatalarından kaynaklı, yanlış döşem malzemelerinin kullanılmış olması lavaboları tıkar

Kireç, alçı ve boya şeklinde kimyasalların lavaboya dökülmesi lavaboyu tıkar

hemen ara