KAYSERİ PİMAŞ AÇMA

Kayseri pimaş açma, hizmet veren firmamız servis kaydı oluşturduğunuz anda en geç 1 saat içinde adresinize ulaşmaktadır.
Pimaş boruları birçok sebepten dolayı tıkanabiliyor. Lavabolarda meydana gelen pimaş tıkanması, bazen tuvalette bazen de binanın rögar borusunda meydana gelebilmektedir. Kayseri pimaş açması olarak.

Kayseri pimaş açma, Kameralı görüntüleme cihazları ile, pimaşlardaki tıkanıkları görüntülüyoruz ve ne tür bir sorun olduğunu belirliyoruz, ilerde oluşabilecek farklı sorunlar varsa size bu sorunları bildiriyoruz.
Uzman personellerimiz, profesyonel robot cihazlarımız ile her türlü pimaş kırmadan açmaktadır.
Akıllı görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklık tespit edilir, tespiti sağlanan tıkanığın açılabilmesi için robot cihazımızın ucundaki aparat, tıkanıklığın sebebine göre belirlenir.

KAYSERİ PİMAŞ AÇMA

KAYSERİ PİMAŞ AÇMA, Lavabolara atılan yabancı cisimler, boyutuna göre ve lavaboya atılma sıklığına göre tıkanıklığa sebep olur. Bu bazen sabun parçaları olurken, bazen de sakal kılları olabilmektedir.
• Duş giderleri en çok saç kıllarından dolayı tıkanır. Duş alırken dökülen saçlarımız genelde duşa kabinin giderinde bulunan süzgeçte birikir. Ancak süzgeçten geçen kıllar pimaş borusu içinde tıkanıklığa sebep olabilir.
• Aynı şekilde banyo yer süzgeci de kıllardan dolayı tıkanabilmektedir. Banyo yer süzgeci saç kıllarından çok vücudumuzun dökülen kıllarından dolayı tıkanır.
• Tuvalet pimaş girişleri geniş olduğu için, tuvalete düşen yabancı cisimler tuvaleti tıkamaktadır. Bu bazen çocuklar tarafından tuvalete atılan oyuncak olabileceği gibi bazen rulo halinde tuvalete atılmış tuvalet kâğıdı da olabilmektedir.
• Tuvaletin tıkanmasına neden olan cisimler, binanın ana gider hattını tıkaması da söz konusudur.
• Mutfak lavabolarındaki tıkanıklığın nedenlerinden biri, lavabolara dökülen yemek atıklarıdır.
• Mutfak lavabolarına, atık yağlar dökülmektedir. Atık yağlar sadece tıkanıklığa sebep olmakla kalmaz, kötü kokulara da sebep olur.

KAYSERİ PİMAŞ AÇMA, Pimaş tıkanıklıklarının başlıca nedenlerini saydık. Tıkanıklıkları açmak için pimaş açma kimyasalları kullanmaktadır. Bu tür kimyasalları kesinlikle önermiyoruz. Çünkü lavabo açıcı kimyasalların kimyasal yapısı asitten oluşmaktadır. Asit, tıkanıklığa sebep olan cismi eritir veya parçalar. Tıkanıklığa sebep olan cisme etki ettiği gibi pimaş borularına da olumsuz olarak etkiler. Pimaş borularının erimesine sebep olan lavabo açıcı kimyasallar, çok sık kullanılması durumunda pimaş boruları erir.

KAYSERİ PİMAŞ AÇMA, Pimaş boruları birçok sebepten dolayı tıkanmaktadır. Bazen lavabolarda meydana gelen pimaş tıkanması, bazen tuvalette bazen de binanın rögar borusunda meydana gelebilmektedir.

Pimaş açma servisi olarak hizmet veren firmamız, uzman ekiplerden oluşan bir kadroya sahiptir. Kullandığımız cihazlar ile kırmadan pimaş açma konusunda Kayseri’nin öncü firması olmaktan gurur duyuyoruz.

KAYSERİ ROBOTLA PİMAŞ AÇMA

Kırmadan Pimaş Tıkanığı Nasıl Açılır?

• Üretici tıkalı pimaş açma konusuna robot cihaz ve kameralı cihaz kullanmaktadır.
• Kamera açmak pimaş tıkanıksızlığın sebebi tespit edilir.
• Pimaş tıkanıklığının sebepleri cisim belirlenirken sonra robotun ucuna uygun aparat takılır.
• Robotun ucuna takılan aparatların bulunduğu parçalama servisi görürken nereye itme ve çekme yerleri görür. Bez parçası olursa, uygun aparat takılarak, bez parçasının aparata yapılması yapılması. Bunu bez parçası çekip çıkarılır.
• Robot cihaz, pimaş borusunun içine sürülerek tıkanıklığın önüne tıklayarak.
• Tıkanıklık açıldığında sonra kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusu tekrar kontrol edilir. Bu sayede ikinci bir tıkanıklık olup olmadığı, pimaş borusunun eğiminin yeterli olup olmadığı, pimaş borusunda yağ tabakası olup olmadığı, pimaş borusunun ek yerlerinde sorun olup olmadığını veya pimaş borusunda bir çatlak olup olmadığı şekilde ayarlanmaktadır.
• Robotla pimaş açma işlemi evinizin hiçbir yerinde kırma dökümünde gelmiyor.
• Kırmadan pimaş açma işlemi bittikten sonra pimaş borusu odada ikendır.

Servis Garantisi

Tıkanık sorunlarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı ya da geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

Müşteri Memnuniyeti

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

hemen ara