TUVALET TIKANIK AÇMA

TUVALET TIKANIK AÇMA, Tuvaletler gündelik hayatta kalan kullanılmış bölümlerdir. Tuvaletlere atılan ve suya karşı dayanıklı olan kağıt havlu, peçete ve tuvalet kağıdı gibi materyaller tuvalette tıkanma yaşanıyor sebeplerdir. Bu tıkanıklık kötü koku ve görünüme sebepleri olsa da bu kısımdaki en büyük sorun etrafa yayılan hastalıktır. Ciddi Atıksal Hastalıkların Artması ve Bireysellerin Ciddi Sağlık Konusu ile buluşmasında sebeplerdir.
Kayseri’deki tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan mekanizması cihazlarla tıkanıklıkları açar, giderinin bulunduğu yerde tıkanıklıkları görüntüleniyorken aranıyor .
Profesyonel hizmet almanın en avantajlı ve garantili yolu.

TUVALET AÇMA KAYSERİ

• Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
• Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
• İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
• Poşetler, temizlik bezleri, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
• Kum ve toprak gibi katı cisimler tuvaleti tıkar.
• Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar.
• Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar
Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tuvalet tıkanıklık sebepleri de olabilir. Kanal/Boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilir ve buna göre müdahale edilir.

TUVALET TIKANDI NE YAPMAM LAZIM?

Tuvalet tıkanıklığı için yapmanız gereken, sorunu gözlemleyerek sorunun geçici olup olmadığını anlamanız gerekir. Bir çubuk ya da pompa ile gider deliğine baskı uygulayabilirsiniz, ya da lavabo açıcı kimyasalları kullanarak deneme yapabilirsiniz.
Kullanacağınız bu iki yöntem, basit tıkanıklıkta işe yaramaktadır. Bu tip tuvalet tıkanıklığı deliğine yakın ve ufak bir müdahale ile açılabilen tıkanıklıktır. Basit tıkanıklık dışındaki tıkanıklığı açmanız çok zordur.

Firmamız bu konuda yılların deneyimine sahiptir. Tuvalet tıkanıklığını açmak için tasarlanmış robot cihazlar ile pimaş tıkanıklığını kesin olarak açmaktadır. Bunun için yapmanız gereken; firmamızı arayarak servis kaydı oluşturmanız. Servis kaydı oluşturduktan sonra, En geç 1 saat içinde ekiplerimiz adresinize gelmektedirler. Servis ekiplerimiz tam teçhizatlı ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

TUVALET GERİ TAŞIYOR!

Bunun sebebi rögarınızın tıkanmış olmasıdır, bina rögarı tıkalı olduğunda geri taşma yapar,
Bir dairenin yüksek katında oturuyorsanız ve üst kattaki komşunuz tuvaleti kullandığında sizde taşma yapıyor ise, sizin tuvalet kanallarınızın tıkalı olduğu anlaşılır. Eviniz ve ya ofisinizdeki giderler tek bir gider kanalına bağlı olduğu için, herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilir.

Servis Garantisi

Tıkanık sorunlarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı ya da geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

Müşteri Memnuniyeti

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

hemen ara