KANAL TIKANIK AÇMA

Robotla tıkanıklık açma, kırmadan dökmeden son teknoloji cihazlarla pis su gideri tıkanıklık açma sorunlarınız için 7 gün 24 saat Kayseri genelinde hizmet vermekteyiz. Acil tıkanıklık açma ihtiyacınızda iletişim numaralarımızdan bizleri arayın, 30 dakikada alanında uzman ekiplerimiz acil hizmet anlayışıyla kapınıza gelsin. Evinize, iş yerinize, ofisinize gelmemiz için telefonla bizlere ulaşmanız yeterli.

LAVABOLAR NEDEN TIKANIR ?

Mutfak lavabosunun tıkanmasından bahsediyorsak büyük olasılıkla meydana gelen bu olay yemek artıklarından meydana gelir ve zamanla gider borusunda toplanarak tıkanıklığa sebep olur.
Mutfak lavabosunun kullanımında tıkanıklığın başlıca sebebi de dikkatsizce kullanımlarıdır. Mutfak lavabosunda sebzeleri temizlemek ve parçalarını gidere kaçırmak giderin daha çabuk tıkanmasına sebep olur. Yemek artıkları ve yağlar gidere döküldüğünde yağ tamamen akıp gitmez borunun dibine birikerek zamanla sertleşmeye başlayıp tıkanır.

LAVABO VE TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabo ve tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde kullandığınız kimyasal maddeler ve bunun dışındaki maddeler lavabo ve tuvaletlerinizde oluşan tıkanıklığı kesin olarak gidermez. Bu yüzden ileri ki zamanlarda basit olarak giderilmeyecek tıkanıklıklar tekrardan kendini göstererek aynı sorunları yaratacaktır. Bu gibi lavabo ve tuvalet tıkanıklık işlemlerinde kurumsal firmamızın uzmanlaşan personeli lavabo ve tuvalet tıkanıklığınızı teknolojik cihazlar yardımı ile açmaktadır. Ne olursa olsun her daim en iyi hizmeti vermiş sektörün öncü firmalarından olarak bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

SERVİS GARANTİSİ

Tıkanık arızalarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı ya da geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

Banyo lavabolarının tıkanmanın en büyük sebebi saç kıllarıdır.

hemen ara