KAYSERİ KANAL VE TIKANIK AÇMA HİZMETİ

Kanal, borular aracılığı ile bağlantıların kurulduğu ve bina içerisindeki tüm atıkların bu borulardan geçtiği önemli bir sistemdir. Bu sistemde meydana gelen bir tıkanıklık bina içerisinde kötü kokuların meydana gelmesine ve kanalizasyonda taşmalara neden olur. Kanallarda meydana gelen bu tıkanıklıklar ve taşmalar belirli etkenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu etkenlerden ilki boruların ve binanın eski olduğundan kaynaklanan bir durumdur.

KANALİZASYON NEDEN TIKANIR?

Kanalizasyon, borular aracılığı ile bağlantıların kurulduğu ve bina içerisindeki tüm atıkların bu borulardan geçtiği önemli bir sistemdir. Meydana gelen herhangi bir kanal tıkanıklığı bina içerisinde kötü kokuların meydana gelmesine ve kanalizasyonda taşmalara neden olacaktır. Kanalizasyonda meydana gelen bu tıkanıklıklar ve taşmalar belirli bir etkenlere bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. Bu etkenlerden ilki boruların ve binanın eskiliğindendir.

  Yeni yapılmış olan binalarda oldukça az rastlanan kanalizasyon tıkanıklığı problemi eski apartmanlarda sıklıkla meydana gelmektedir. Uzun süreli kullanım kanalizasyonda tıkanmalara yol açacaktır. Uzun süreli kullanımın yanı sıra yanlış kullanımda tıkanıklık yaratacaktır. Bina içerisinde kullanılan tuvaletlerden veya lavabolardan atılan suda çözünemeyen nesneler kanalizasyon tıkanıklığına yol açacaktır. Bu noktada devreye giren KAYSERİ TIKANIK AÇMA kanalizasyonda oluşan problemin tespiti ve onarımı açısından büyük önem taşımaktadır. 

KANALİZASYON TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR?

Kanal Açma işlemi artık çok kolay. Robot makineler ve kameralı görüntüleme cihazları ile sorunun ne olduğunu ve borunun neden tıkadığını tespit ederek çok daha hızlı sonuç alınarak zamandan ve cebinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. KAYSERİ TIKANIK AÇMA firması olarak müşterilerimizin memnuniyeti için sürekli kendimizi yeniliyoruz ve makine ile tıkanıklık açma, kamera ile tıkanıklık tespiti ve kanal görüntüleme işlemleri yapıyoruz.

Şimdi teknolojiyi kullanarak, duvarları kırmadan kanalizasyon tıkanıklıklarını açıyoruz. Sizin de eviniz veya iş yeriniz kırılmadan, yüksek masraflara girmeden KAYSERİ TIKANIK AÇMA FİRMAMIZ en geç 1 saat içerisinde adresinize ulaşıp kesin çözüm ve garanti vererek tıkanık olan kanalizasyon tıkanıklığınızı açmakta 7 gün 24 saat gece gündüz hizmet vermekteyiz.

SERVİS GARANTİSİ

Tıkanık sorunlarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı ya da geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

hemen ara