KAYSERİ LAVABO TIKANIK AÇMA

Lavabo tıkanıklığı neden olur öncelikle bunu anlamak gerekir. Genellikle kıl gibi maddelerin gider hattına dolmasından oluşur gider borusu tıkanır ve geri taşma yapar. Bazende ustaların yanlış dirsekleri açık dirsek yerine kapalı dirsek döşemesi sonucu lavabo tıkanıklığı meydana gelir.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı images.jpg

Tıkanan tuvaletleri açmak için öncelikle sifonu sadece 1 kere çekmemiz gerekir. Eğer 2 3 kere çekersek tuvaletin içinde fazla su birikir ve bu da tuvaletin açılmasını zorlaştırır. Sifonu çektikten sonra su hızlıca yükselip geri gitmiyorsa tıkanıklık yakın bir yerde demektir, ama sifonu çektikten sonra su geri gidip yavaşça tekrardan doluyorsa tıkanıklık daha ileri bir kısımdadır.Tıkanmış tuvaleti açmak için elimize plastik bir eldiven geçirerek yakınlarda bir cisim var mı diye bakılabilir ya da tuvalet pompası kullanılabilir. Eğer tıkanıklık geri bir kısımdaysa metal bir çubuk yardımıyla tuvaletin içine sokarak tıkanıklık giderilebilir. Tuvalet tıkanmalarının önüne geçmek için bebek bezi atılmamalı ayrıca çocukların ve evcil hayvanların ulaşamaması için kapağı kapalı tutulmalıdır. 

LAVABOM TIKANDI NE YAPMALIYIM ?

Lavabonuzun tıkandığını fark ettiyseniz işinde uzman, referans ağı yüksek, son teknoloji ürünleri kullanan firmalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Alt yapı firmamız her türlü kanal, kanalizasyon tıkanıklıklarının, mutfak tıkanıklıklarının, banyo tıkanıklıklarının, lavabo tıkanıklıklarının açılmasında sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kısa süre içerisinde firmamız alanında uzman ekiplerimiz ile tıkalı olan lavabo giderini buluyoruz ve en geç 1 saat içerisinde lavabonuzu açılmış bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı lavabotikaniği.jpg

KIRMADAN LAVABO AÇMA TEKNİKLERİ NELERDİR?

Lavabo gideri açılmasında birçok kimyasal maddelerin kullanımı ile lavabo tıkanıklığının açılması çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Görüntülü tıkanıklık açma cihazlarının yardımı ile uzman personellerimiz ile evinize veya bulunduğunuz yere gelerek lavabonuzun tıkanıklığını açıyoruz. Görüntülü tespit cihazlarımız ile bilgisayar monitöründen izleyip sorunu en kısa sürede buluyor ve tıkalı olan lavabonuzda yapılacak olan işleme karar verip tıkalı lavabonuzu açıyoruz.

SERVİS GARANTİSİ

Tıkanık sorunlarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı ya da geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işlerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı konumsaat.png
hemen ara