KAYSERİ TIKANIK

Kayseri Tıkanık, Kanalizasyon Tıkanıklığı için öncelikle logar tıkanmasının sebebi tespit edilmelidir. Logar tıkanıklığı; lağım borularından veya logar kuyusundan kaynaklanan sorunlardan dolayı tıkanmaktadır.

Kayseri Tıkanık, Logar borularında meydana gelen tıkanıklıklarda, genellikle en alt katta bulunan daire veya bodrum katta bulunan daire ilk etkilenen daire olmaktadır. En belirgin özelliği tuvalette taşma meydana gelmesidir. Binada bulunan herhangi bir daire, lavaboyu veya tuvaleti kullanması durumunda bodrum katta bulunan dairenin tuvaletinde taşma meydana gelir.

KAYSERİ TIKANIK AÇMA

Kayseri Tıkanık Açma, Kronik logar tıkanıkları ise; logar boruları döşenirken, özellikle betondan yapılan borular bulunmaktadır. Bu betondan yapılan borulara künk adı verilmektedir. Künk boruların boyu birer metredir. Birbirlerine ek yapılmaktadır. Ek yerlerinde conta kullanılmaz. Ek yapılan kısımlar büyük bir hassasiyetle yapılmalıdır. Aksi durumda, zamanla ek yerlerinde su sızıntısı meydana gelir. Su sızıntısından dolayı toprakta çökme meydana gelir. Logar borusu içine sızan toprak tıkanıklığa sebep olur. Bu gibi sorunlarda, logar tıkanıklığı kendini hemen belli etmez. Zamanla kendini göstermektedir.

Kayseri Tıkanık Açma, Bir diğer kronik sorun ise; lağım borularının meyilsiz olmasıdır. Logar borularının içinde akan su; logar borusunun meyilsiz olmasından dolayı çok yavaş akar ve zamanla tıkanıklığa sebep olur.

KAYSERİ TIKANIK AÇMA HİZMETİ

Kayseri Tıkanık Açma Hizmeti, firmamız kanalizasyon hatlarında zamanla aşırı yağmur suyu birikmesi,çamur birikmesi veya evsel atıkların kanalizasyon hatlarında oluşturabilecekleri kanalizasyon tıkanıklıklarını en kısa sürede tespit ederek açılmasını sağlayabilmektedir.Gelişen alt yapı teknolojileri ve binalarımızın yollarımız altlarında bir ağ gibi kurulu olan büyük kentleşmenin de getirdiği kanalizasyon hatlarımızın bakımları önemlidir.Ana hatlarda oluşabilecek tıkanıklıklar hem evler, iş yerleri gibi toplu yaşam alanlarında büyük tıkanık sorunlara yol açabilmektedir.

Kayseri Tıkanık Açma Hizmeti, Giderlerin genel olarak tıkanma nedenleri sabun, tuvalete atılan ıslak mendil,peçete mutfaktan giderlerinden atılan kimyevi maddeler yağ, yemek artıkları neden olmaktadır. Kayseri Tıkanık Açma Hizmeti,  Firması olarak bu tür tıkanıklıklar meydana geldiğinde yeterli ekip ve ekipmanlarımız ile hızlı bir şekilde müdahale ederek sorunlarınızı çözmekte ve profesyonel hizmet almanın konforunu sizlere yaşatmaktayız.

hemen ara