TIKANIK LAVABO AÇMA

Kanalizasyon gider borularında yaşanan sorunları yaygın servis ağımız ile çözüme kavuşturuyoruz. Kamera görüntüleme sistemi sayesinde arızayı bulabiliriz. Kayseri tıkanık açma firması olarak garantili bir biçimde her türlü tıkanıklık açılır.

LAVABO TIKANIĞI AÇMA

Bazı açılmayan durumlarda kimyasallı tazyikli su salınımıyla yağ tabakası bağlamış mutfak lavabo giderleriniz açılmaktadır. Aslında bu işin aslı gider yıkama dediğimiz basınçlı su püskürterek yağları söken makine ile yapılır. Pimaş içinin yıkanması için üretilmiş olan makine 130 bara ulaşabilen su basıncı sağlayarak önüne kattığı her şeyi parçalar ve boru dışına atar. Gider borusunun ilk günkü gibi tertemiz olması önemlidir.

Çünkü boruda yağ kalırsa üstüne gelen tüm atıklar ona yapışır ve tabaka oluşumuna neden olur. Yapılan tıkanıklık açma ve pimaş boru yıkama işlerinde titiz ve dikkatli çalışmak gerekir. Bu işlemler esnasında lavabo giderinize zarar verilmemektedir. Bu alanda üretilen her makine de öncelik gider borularına zarar vermemesidir. Zaten amaç tıkanan boruyu kırmadan açmaktır. Bu yüzden yay şeklinde boruya zarar vermeyecek helezonlar tıkanıklık açma için kullanılır. Anlatıldığı gibi tesisata zarar verebilecek herhangi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Makineler üretim aşaması ve sonrasında bir çok kez denendikten sonra piyasaya sürülür. Özellikle makine üreticisi büyük bir firmaysa daha fazla test yapılır, çünkü üretilen tıkanıklık açma makinelerinde ki ufacık bir hata bile büyük maddi ve manevi kayba neden olur. Ev ve iş yerinizde meydana gelmiş olan lavabo tıkanıklığı için Anadolu Tesisat  Tıkanıklık Açma servisimizi arayarak servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

TIKANIK LAVABO GİDER AÇMA

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma artık daha önceki yıllara göre kırma dökme yapılmadan açılmaktadır. Kayseri Tesisat olarak lavabo tıkanıklığını açmak için kameralı cihazlarla çalışmaktayız. Firmamız kendini sürekli yenileyerek çıkan en son sistem su kaçağı kontrol ekipmanlarını bünyesinde bulundurur. Ekiplerimiz tıkalı olan lavabo giderinize önce makineyle açtıktan sonra kamerayı salıp lavabo giderinin neden tıkandığı hakkında size rapor verdikten sonra kırma dökme yapılmadan lavabo tıkanıklığı açma işlemine geçilir.
Ev ve iş yerinizde meydana gelmiş olan lavabo tıkanıklığı bir hayli canınızı sıkmaktadır.

Kayseri Tesisat olarak kendi alanımızda sürekli teknolojik yenilikleri takip edip size daha iyi hizmet sunabilmek için evinizde meydana gelmiş olan lavabo tıkanıklığını kırmadan sadece kameralı cihazlarla müdahale edilmektedir.

Lokantalarda ve otellerde meydana gelen mutfak lavabo tıkanıklıkları en sık rastlanan yerlerdir. Bu tıkanıklıkların sebebi ise ya döşenen yanlış tesisat yada giderlerden akıtılan yağlı maddelerden dolayı mutfak lavabo tıkanıklığı meydana gelmektedir. Mutfak lavabo tıkanıklığını açmak için kendi alanında profesyonel olan ekiplerimiz önce kameralı cihazla tespiti yapılıp daha sona tespiti yapılan noktaya robot makineyi salarak tıkanıklık açılma işleme geçilmektedir.

TIKALI LAVABO GİDER AÇMA KAYSERİ

Firmamız, robotla kırmadan tıkanıklık açma yöntemi ile, tıkalı gider açma, kanal açma, kanalizasyon gideri açma gibi birçok tıkanma sorununa karşı uzman ekibi ve teknolojik cihazlarıyla hizmet vermektedir. Tüm Kayseri semt ve ilçelerinde kısa sürede pimaş tıkanıklığı ve diğer tıkanma sorunlarına karşı hizmetinizdeyiz. Kırmadan zarar vermeden hızlı bir şekilde robotla pimaş açma işlemini uyguluyor ve etkili çözümler sunuyoruz.

KAYSERİ TIKANIK LAVABO GİDERİ AÇMA

Tıkanmış boru veya pimaş açmadan önce öncelikle işlem yapılacak pimaş tespit edilir. Tıkanmanın nerede olduğu (banyo, tuvalet, klozet, mutfak vs.) belirlenir. Daha sonra şu adımlar izlenir;

  • Dairenin bulunduğu kat (Bodrum kat, üst kat)
  • Gider borusunun cinsi (Künk, pimaş, pik)
  • Bireysel hat veya ana hat olması
  • Bina içi veya bina dışı tıkanıklık olması
LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA KAYSERİ

Tıkanıklık açma işlemi yapıldıktan sonra gider borusunun içi tamamen temizlenerek, tıkanmanın çözüldüğünden emin olunur. Firmamız cihazla tıkanıklık açma işlemiyle tüm Kayseri semt ve ilçelerine kısa sürede uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

hemen ara