TIKANIK GİDER AÇMA

Kanalizasyon gider borularında yaşanan sorunları yaygın servis ağımız ile çözüme kavuşturuyoruz. Kamera görüntüleme sistemi sayesinde arızayı bulabiliriz. Kayseri tıkanık açma firması olarak garantili bir biçimde her türlü tıkanıklık açılır.

GİDER TIKANIK AÇMA

Bazı açılmayan durumlarda kimyasallı tazyikli su salınımıyla yağ tabakası bağlamış mutfak lavabo giderleriniz açılmaktadır. Aslında bu işin aslı gider yıkama dediğimiz basınçlı su püskürterek yağları söken makine ile yapılır. Pimaş içinin yıkanması için üretilmiş olan makine 130 bara ulaşabilen su basıncı sağlayarak önüne kattığı her şeyi parçalar ve boru dışına atar. Gider borusunun ilk günkü gibi tertemiz olması önemlidir.

Çünkü boruda yağ kalırsa üstüne gelen tüm atıklar ona yapışır ve tabaka oluşumuna neden olur. Yapılan tıkanıklık açma ve pimaş boru yıkama işlerinde titiz ve dikkatli çalışmak gerekir. Bu işlemler esnasında lavabo giderinize zarar verilmemektedir. Bu alanda üretilen her makine de öncelik gider borularına zarar vermemesidir. Zaten amaç tıkanan boruyu kırmadan açmaktır. Bu yüzden yay şeklinde boruya zarar vermeyecek helezonlar tıkanıklık açma için kullanılır. Anlatıldığı gibi tesisata zarar verebilecek herhangi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

Makineler üretim aşaması ve sonrasında bir çok kez denendikten sonra piyasaya sürülür. Özellikle makine üreticisi büyük bir firmaysa daha fazla test yapılır, çünkü üretilen tıkanıklık açma makinelerinde ki ufacık bir hata bile büyük maddi ve manevi kayba neden olur. Ev ve iş yerinizde meydana gelmiş olan lavabo tıkanıklığı için Anadolu Tesisat  Tıkanıklık Açma servisimizi arayarak servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA

Firmamız, robotla kırmadan tıkanıklık açma yöntemi ile, tıkalı gider açma, kanal açma, kanalizasyon gideri açma gibi birçok tıkanma sorununa karşı uzman ekibi ve teknolojik cihazlarıyla hizmet vermektedir. Tüm Kayseri semt ve ilçelerinde kısa sürede pimaş tıkanıklığı ve diğer tıkanma sorunlarına karşı hizmetinizdeyiz. Kırmadan zarar vermeden hızlı bir şekilde robotla pimaş açma işlemini uyguluyor ve etkili çözümler sunuyoruz.

TIKALI GİDER AÇMA

Tıkanmış boru veya pimaş açmadan önce öncelikle işlem yapılacak pimaş tespit edilir. Tıkanmanın nerede olduğu (banyo, tuvalet, klozet, mutfak vs.) belirlenir. Daha sonra şu adımlar izlenir;

  • Dairenin bulunduğu kat (Bodrum kat, üst kat)
  • Gider borusunun cinsi (Künk, pimaş, pik)
  • Bireysel hat veya ana hat olması
  • Bina içi veya bina dışı tıkanıklık olması
KAYSERİ TIKANIK GİDER BORUSU AÇMA

Tıkanıklık açma işlemi yapıldıktan sonra gider borusunun içi tamamen temizlenerek, tıkanmanın çözüldüğünden emin olunur. Firmamız cihazla tıkanıklık açma işlemiyle tüm Kayseri semt ve ilçelerine kısa sürede uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

hemen ara