KAYSERİ TIKANIK USTASI

Kayseri Tıkanık Ustası, Evinizde veya iş yerinizde gider borusu tıkandığında tuvalet açan usta bulmak çok zor olur. Ustayı bulsanız da o an size gelmesi mümkün olmaz çünkü çalışıyordur. Ayrıca kırmadan tuvalet açan usta ararsanız o daha da bulunmaz hale gelir. Tesisatçılar bu işlere genelde bakmazlar. Çok nadir bazı tesisatçılar girer böyle işlere onlarda genellikle mahalledeki nalburlar dan bulunur. Bunlar bulunur da asıl bu işi yapan servisler vardır bizim firmamız gibi sürekli bu işi makineyle kırmadan dökmeden yapan birini bulmalısınız.

KAYSERİ TIKANIKÇI FİRMASI

Kayseri tıkanıkçı firması, ile makinesi olmayan bir firma aynı kefeye konmamalıdır. Yaptıkları iş ve hizmet aynı değildir zaten birisi kırmadan son sistem cihazlarla çalışır diğeri ise ya kırar o bölgedeki boruyu değiştirir ya da elini gider sokarak çözmeye çalışır.

Kayseri tıkanıkçı firması, Tabi ki bu iki usta ve firma arsında fark olacaktır. Aradaki hizmet farkının ve sizin mağdur edilmemeniz açısından yapılan işlerin garantili olması gerekir buda iki tarafı ayıran özelliklerdendir. Tıkanıklık açan firma açtığı gidere garanti verebilmelidir, eğer gider borusunda bir sıkıntı varsa kamera ile size göstermeli ve ne gerekiyorsa söylemelidir.

Kayseri tıkanıkçı firması, Boruda kırık eğimsizlik, çökme vb. bir şey varsa garanti verilmez. Boru içinin size gösterilmesi tatmin olmanızı sağlayacaktır. 

KAYSERİ TIKANIKLIK USTASI

Tıkalı boru açma ustası denilen personelimiz dairenizde, iş yerinizde herhangi bir mekanda oluşan tıkanıklığın neyden kaynaklandığını da tespit edebilir. Eğer gideri tıkayan şey bez, poşet, naylon, kıl, yün vb. maddeler ise yani makineye sarılıp giderden geri çekilecek cisimlerse neden tıkandığını görürsünüz. Geri çekilemeyecek gibiyse onu da kameradan görüntüleyerek tespit edebiliriz. Bazen nadir durumlarda cisim görülemeyebilir buda tıkanıklığın tam olarak açıldığındandır. Klozetlerde ve lavabo pimaşlarında ki kaçakları da aynı makineyle açabiliriz.

Makine ile birlikte her boru çapına göre başlıklar ve teller mevcuttur. Açılacak olan gideri neyin tıkadığına bakarak ona göre yay ve uç takıp tıkalı boruyu açma işlemini yaparız. Yapmış olduğumuz her için servis raporu keseriz çünkü ne iş yapıldığını ne kadar ücret alındığını bilmeliyiz ki çıkan arızalara yapılan onarım karşısında size garanti verebilelim. Bir nüshasını size bıraktığımız bu formlar bizim için de sizin için de yararlı olur. Firmamızı tercih ettiğiniz sürece güven duyabileceğiniz hizmeti size sağlayabiliriz.

TIKANIKLIK AÇMA USTASI SERVİSİ KAYSERİ

Deneyimli tesisat ekibimiz cihazı en iyi şekilde kullanarak kanal içindeki problemleri tespit ediyor. Bu cihazla daire içi hatların da görüntüleri alınabiliyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek son teknoloji ürünü cihazları hemen alıyor ve çalışmalarında kullanmaya başlıyor. Teknolojiyle uyumlu çalışmanın sonucu hizmetlerini, hızlı ve garantili yapabiliyor, en ekonomik fiyatlarla hizmet verebiliyor.

Cihaz olmadan kanallardan görüntü alabilmek ve içindeki sorunları tespit edebilmek mümkün değildir. Bu nedenle eskiden kanal sorunları pek çok yer kırılarak çözülmekteydi. Kırmadan dökmeden, temiz ve sağlıklı bir ortamda tesisat sorunlarının çözümü ancak profesyonel firmaların işidir. Bilgisayarlı, kameralı cihazla tıkalı kanalizasyon açma ve diğer çözümler başlangıçta size biraz pahalı gelebilir. Ama ek tadilat masraflarının çıkmaması size çok daha ucuza mal olacaktır. Zaman ve emek kaybı yaşanmadan sorunlar çözülecektir.

hemen ara