TIKALI KANALİZASYON

Kanalizasyon açma çalışmalarını modern teknoloji ile yürüten kurumsal firmalar, sorunların çözümünü kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlamayı başarır. Eskiden günlerce haftalarca süren kanalizasyon logar açma çalışmaları, robot teknolojisi ile sadece dakikalar içerisinde çözüme ulaştırılmaktadır.

Kanalizasyon, kanal, logar, rögar gibi gider tıkanıklarını kameralı cihazlarla görüntüleyerek, robot cihazlar ile borulara zarar vermeden açıyoruz. Tadilatsız kanal açma hizmetimiz için bizi arayın. Kayseri’nin tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Kanalizasyon açma hizmetini aynı zamanda İSKİ‘de vermektedir.

TIKALI KANALİZASYON AÇMA

  • Binalarda üst katlardan atılan tuvalet kağıdı, katı maddeler ve suda erimeyen cisimler,
  • Kanalizasyona dökülen kum, harç, kedi kumu, poşet, boya ve bez gibi maddeler,
  • Mutfak lavabosuna dökülen yemekler ve kullanılmış yemek yağları,
  • Tesisatın yapımı sırasında yapılan işçilik hataları ve boruların eğimsiz olması,
  • Kanalizasyona bağlanan gider hattında kırılma veya çöküntüler,

TIKALI KANALİZASYON AÇMA KAYSERİ

Tıkalı olan gider hattına robotlu makine gönderilerek, kanalizasyona doğru boruyu tıkayan maddeler tahliye edilir. Kanalizasyon gider tıkanıklığı açıldıktan sonra kamerayla içerisi görüntülenmekte ve sorunlara göre çözümler üretilmektedir. Kanalizasyona gönderdiğimiz kameralar içerisinde bulunan veri alıcı özelliği sayesinde borunun içerisini bizlere gösterir.

  • Tuvalet giderleri (alaturka/alafranga)
  • Lavabo giderleri (mutfak/tuvalet)
  • Süzgeç giderleri (banyo/balkon/bahçe)
  • Ortak gider hattı (zemin kat)

TIKALI KANALİZASYON AÇMA KAYSERİ SERVİSİ

Kameralı kanalizasyon açma kurumsal firmalar tarafından yapılmalıdır. Firmamızda herhangi bir şekilde kazı işlemleri olmadan, logar hatlarına insan gönderilmeden, tıkanıklık açma çalışması gerçekleştirilir. Kameralı robotlarımız boru içerisine gönderilirken daha sağlıklı görüntüler almamızı sağlar, bu sayede insan hayatı tehlikeye atılmamış olur.

Kamaralı robotların göndermiş olduğu bilgileri inceleyen ustalarımız, kanal açma robotu ile olaylara müdahale etmeye başlar. Kanalizasyon logar açma işlemleri bu sayede kırıp dökme kazma gibi işlemlerden uzak bir şekilde yapılırken paranız cebinizde kalır ve insan sağlığı tehlikeye atılmamış olur.

TIKALI KANALİZASYON AÇMA KAYSERİ SERVİSİ FİRMASI

Kanal tıkanma olayları tuvaletlerde lavabolarda olacağı gibi bahçe giderlerinde de olmaktadır. Yağmur yağdığı zaman bahçe kanalına giden pislikler boruyu tıkar ve su geri tepmeye başlar. Tıkanıklık problemlerinizi robot makine ile tıkanıklık açma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Borulara hiç bir zarar vermeden hattı kullanıma açıyoruz. Açma işleminden sonra kamera ile boru içerisini görüntüleyip problemleri size anlatıyoruz. Kamera için ekstra ücret talep etmiyoruz.

hemen ara