MAKİNA İLE TIKANIKLIK AÇMA

Makina ile tıkanıklık açma, ansızın meydana gelen tesisat sorunlarından biri olan tıkanıklık sorunu, hızlı müdahale edilemezse sorun büyür ve açılamaz bir hal alır. Tıkalı olan bölge neresi olursa olsun, robot cihazla açılması mümkündür. Ancak, hatta çökme,betonlaşma ve inşaat atıkları nedeniyle tıkanıklık meydana gelmiş ise robot bu konuda yetersiz kalacaktır. Hattın erken müdahalesi yapılırsa, görüntüleme tekniği sayesinde hat açıldıktan sonra arıza varsa erkenden tespit edilir. Kayseri tıkanık açma servisi sizlere tıkalı pimaş açma konusunda yardımcı olmaktan gurur duyar.

MAKİNA İLE TIKANIKLIK AÇMA KAYSERİ

Tıkanıklık açma, sıhhi tesisat uzmanlarımız, tüm mutfakları, duşları, tuvaletleri ve kanalizasyon da dahil olmak üzere tüm tıkanıklıkları açmak için tamamen donatılmıştır. Siz adresi verin, gerisini biz hallederiz. Sorunu görüntüleme yapıp, gerektiğinde onarım yapacağız. Binlerce tıkalı gider açma servisi hizmeti verdik.  Güçlü robot cihazları ve güçlü su jetlerini gerektiği gibi kullanıyoruz. Tıkanmış kanallar? Sorun değil!  Tesisat Asistanı olarak, biz tıkanıklık konusunda uzmanız. Mutfak, banyo, balkon veya tuvaletiniz için, tıkanıklığını profesyonelce açabiliriz. Sorunun kökenine ulaşmak için gelişmiş araçlara ve teknolojiye sahibiz.

MAKİNA İLE TIKANIKLIK AÇMA KAYSERİ KIRMADAN

 • Güvenilir Teknisyenler – Teknisyenlerimizin tümü arka plan kontrolü, ilaç testi ve uygun şekilde eğitilmiştir.
 • Temizlik Garantili – Size ve mülkünüze saygı duyuyoruz.
 • Aynı Gün Hizmet – Öğleden önce arayın ve bugün hizmet alın! Geceleri veya hafta sonları bile acil servis alabilirsiniz.
 • Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Lavabosu – Süzgeçleri Tıkanıklığı Açma
 • Küvet Tıkanıklığı Açma
 • Duş Süzgeçleri Tıkanıklığı Açma
 • Ana Hat Tıkanıklığı Açma – Drenaj Temizliği
 • Yer Sifonları Tıkanıklığı Açma
 • Tıkanmış tuvaletler Tıkanıklığı Açma
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma – Drenaj Temizleme

   Evinizdeki tıkanıklığı kesin olarak açacağız. Giderlerin temiz olduğundan ve sorunlarınızın iyi gittiğinden emin olmak için gelişmiş kamera teknolojimizi bile kullanacağız.

MAKİNA İLE TIKANIKLIK AÇMA KAYSERİ KIRMADAN DÖKMEDEN

Makina ile tıkanıklık açma Kayseri kırmadan dökmeden, lavabo açıcı kimyasal ürünler, reaksiyon esnasında yüksek ısı ortaya çıkarır ve güçlü asit ile tıkanıklığa sebep olan maddeleri eritmeye çalışır. Dolayısıyla, bu güçlü asit gider hattındaki pvc, plastik borulara da zarar verir. Basit bir tıkanıklığı ucuz yolla açmaya çalışarak, ileride daha çok ücret ödeyeceğiniz bir sorun haline çevirebilirsiniz. Bu yüzden aşağıdaki resimde görünen cihazı kullanan firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Yemek atıkları, yağlar vb.
Lavabo gider hatlarında çöküntü veya hasarlar.
Yapı inşaat halinde iken giderlere dökülen harç, beton.
Uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi.
Yapıların eski olmasından dolayı gider borularında kireçlenme ve tortu oluşması.

MAKİNA İLE TIKANIKLIK AÇMA KAYSERİ KIRMADAN DÖKMEDEN

Profesyonel ekibimiz ile lavabo, tuvalet, pimaş, kanalizasyon,rögar, banyo gideri vb. yerlerin tıkanıklığını en kısa sürede teknolojik cihazlarla açıyoruz.

Özgüven Tesisat, Türkiye’nin en seçkin tesisat firmasıdır, yatırımlarını teknojiye ve müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalara harcayan lider firmadır. Kayseri’nin tüm ilçelerine tek fiyata hizmet vermektedir. Profesyonel bir hizmet almak isteyenlerin tercih ettiği gider açma firmasıdır.

Gider Nasıl Açılır, Önceleri, pimaş borularda herhangi bir tıkanıklık yaşandığında, boruların içi görüntülenemediği, nerede tıkanıklık var bilinmediği için tek tek borular kırılır, tıkanıklığa ulaşana kadar bu işlem sürerdi. Şimdilerde mahalle tesisatçısı dediğimiz, ehliyetsiz kişiler halen bu şekilde gider borularını kırarak açmaya çalışıyorlar, şuanda kullanılan yegane teknoloji harikası cihazlarla kırma dökme olmadan hatta kızılötesi ile çalışan cihazlarla sinyal gönderilerek boruların tıkanık olan bölgeleri bulunabiliyor. Ne tür cihazlarla tıkalı olan gider borusu bulunup açılabiliyor?

Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayın.

hemen ara