KAYSERİ LOGAR AÇMA

Logar açma, deneyim ve özel cihazlara sahip olmayı gerektiren hassas bir iştir. Kayseri, yılların deneyimine ve alt yapısına sahip köklü bir firmadır. Logar açma işini taşeron firmalara yaptırmak yerine kendi bünyesinde barındırdığı deneyimli personellere yaptırmaktadır. Logar kuyusunun yeri bilinmiyorsa bile Kayseri, makina ile logar yeri tespiti yapmaktadır.

Logar kuyusunun dolması veya logar borusunun bazı nedenlerden dolayı tıkanması, logar açma işlemini gerektiren bir durumdur.

KAYSERİ LOGAR AÇMA TEMİZLEME

Kayseri Logar Açma, boruları iki nedenden ötürü tıkanmaktadır. Bunlardan ilki, kullanıcı hatalarından kaynaklanan tıkanmalardır. Buna örnek vermek gerekirse, tuvaletlere atılan yabancı cisimler, suda erimeyen cisimler veya çocuklar tarafından tuvalete atılan oyuncaklar.

Kayseri Logar Açma, kullanıcı hatasından kaynaklanan tıkanıklıklara basit tıkanıklık denilebilir. Basit kanalizasyon tıkanıklığı belirtileri bir anda ortaya çıkar. Kayseri firması olarak biz, basit tıkanıklıkları robot cihazlarla ve deneyimli personel ile rahatlıkla açmaktayız. Firmamız basit kanalizasyon tıkanıklıklarını açarken hiçbir tadilat meydana getirmez.

Diğer tıkanıklık türü, kalitesiz malzemeden veya usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklık türüdür. Bu gibi kanalizasyon tıkanıklıklarına kronik tıkanıklık denilebilir. Bunun gibi tıkanıklıklar kendini aniden belli etmez. Kanalizasyon hattı kullanılabilir ama zamanla sorunlar meydana gelir.

KAYSERİ LOGAR TIKANIKLIK TEMİZLİĞİ

Kayseri logar tıkanıklık temizliği, kalitesiz malzeme kullanılması sonucunda, zamanla logar borusu çökebilmektedir. Üstünde bulunan toprağın ağırlığına dayanamayan kanalizasyon borusu, çökerek tıkanıklığa sebep olur.

Kayseri logar tıkanıklık temizliği, usta hatalarından kaynaklanan sorunlardan biri, kanalizasyon borusuna yeterli eğimi vermemesidir. Hatta bazı durumlarda logar borusuna ters eğim verildiği bile görülmüştür.

Kayseri logar tıkanıklık temizliği, bir diğer usta hatası ise; künk boru dediğimiz ve betondan yapılan boruların ek yerlerinde açıklık bırakmasıdır. Künk borularında conta bulunmaz ve logar borusunu döşeyen usta, ek yerlerinde açıklık bırakırsa, boru içindeki su toprağa sızar. Aynı zaman boru içine toprak girerek tıkanma meydana gelir.

KAYSERİ LOGAR TIKANIK AÇMA

Kayseri logar tıkanık açma,

  • Firmamız kanalizasyon açma işlemine başlamadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile gerekli kontrolleri yapmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı ile yapılan kontrol sonucunda, basit tıkanıklık veya usta hatasından kaynaklanan tıkanıklık olduğu tespit edilir.
  • Tıkanıklığın türüne göre gerekli cihazı kullanmaktayız. Basit tıkanıklıkları robot cihaz ile açmaktayız. Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir kontrol yapmaktayız. Böylece tıkanıklığın tamamen açıldığından emin oluruz.
  • Usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklıklarda, logar kuyusunun kapağı açılır. Şayet logar kuyusunun yeri bilinmiyorsa, firmamız detektör ile logar kuyusunun yerini tespit etmektedir.
  • Logar kuyusu tespit edildikten sonra logar kuyusu dolmuşsa firmamız tarafından logar kuyusu temizlenir.
  • Logar borularında çökme veya logar borularının ek yerlerinden açıklık varsa, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir. Bu gibi tıkanıklıklar robot cihazla çözülemez. Bunun için çöken logar borularının değiştirilmesi gerekir. Değiştirilemeyecek durumda olan logar boruları iptal edilir ve yeni kanalizasyon hattı döşenebilir.
  • Kanalizasyon açma işleminde bütün aşamaları firmamız kendi bünyesindeki personeller ile yapmaktadır.
  • Kayseri Tıkanık Açma tarafından yapılan bütün onarımlar garanti altına alınmaktadır.
KAYSERİ LOGAR TIKANIĞI AÇMA HİZMETLERİ

Kayseri’nin rakiplerinden bir diğer farkı en uygun fiyatlarla logar açmasıdır. Kayseri’nin tüm ilçelerine fiyat farkı almaksızın hizmet veren firmamız, en geç 2 saat içinde adresinize ulaşmaktadır. Servis aracını 30 a çıkaran firmamız, daha hızlı ve kaliteli hizmet verme politikasını benimsemiştir.

Kameralı görüntüleme cihazları, logar açma işleminde kullanılması zorunlu olan cihazlardır. Kameralı görüntüleme cihazı fiyatlarının yüksek olması nedeniyle her tesisat firmasının satın alıp kullanabileceği cihazlar değildir. Olası logar tıkanıklığında, sıradan bir tesisatçı çağırıp sadece tıkanıklığı açtırıp kamera ile görüntüleme yaptırmazsanız, logar borusu tekrar tekrar tıkanır ve ek masraflara yol açar.

  • Kameralı görüntüleme cihazını sorun: Olarak tıkalı olan logarları kamera ile görüntüleme yaparız. Tıkanıklığın sebebini buluruz. Uzman ekibimiz olası sorunları size ister video formatında ister resim formatında raporlayabilir.
  • Robot cihazlar ile logar açma: Tıkanıklığı açan özel yaylı sistemler ve uçlarına takılan aparatları sayesinde, logar tıkanıklıklarını açıyoruz
hemen ara