LAVABO TIKANIK AÇMA KAYSERİ

Lavabo tıkanıklığı, yoğun kullanımı olan banyo ve mutfaklarınızda sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Bozuk muslukların yarattığı su sızıntılarının tamir edilmesi, lavabo içinde biriken tortuların temizlenmesi gereklidir.

‘Lavabo tıkanıklığı açma’ amacıyla üretilen lavabo açıcıları, farklı kimyasal bileşimlerden oluştuğundan tıkanıklıkları kısa sürede açtığı düşünülse de uzun vadede başka büyük sıkıntılara yol açarlar. Kötü kokulara neden olan lavabo tıkanıklığı açma işini profesyonellere bırakmak gerekir. İşinin ehli bir usta kalıcı bir çözüme ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

LAVABO TIKANIK AÇMA KAYSERİ USTASI

Kayseri ilimizin her ilçe ve semtine son teknoloji cihaz ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Ekibimiz özel lavabo tıkanıklığı açma cihazları ile sorunuzu garantili olarak çözmektedir.

Lavabolardaki tıkanmaların en büyük nedenleri, zamanla içinde biriken saç ve kıl gibi atıklardır. Ayrıca su borularından geçen kireç miktarının fazla oluşuyla su tesisatına zarar veren boruların içindeki yağ ve kir depolanması da tıkanmalara neden olur. Lavabo tıkanıklığı, süzgeçlerinden belli olmaktadır. Tadilat gerektirmeden basit çözümlerle bu dertten kurtulmanız da mümkün.

‘Tıkanık olan lavabo nasıl açılır’ diye düşünüyorsanız sorunlarınıza etkili ve kolay çözümler sunabilen deneyimli firmalar, iyi su tesisatçılarını size yönlendirip kırmadan dökmeden tamiratınızı yapmanızı sağlıyorlar. 7/24, tesisatçıya ihtiyaç duyduğunuz her anınızda ekonomik bir şekilde hizmet alabileceğinizin keyfini yaşamaya ne dersiniz?

Lavabo tıkanıklığınızın oluşmaması için periyodik olarak giderler için lavabo açıcı kullanmalı, ileriki boyutlarda var olan sorunlarınız için tecrübeli bir tesisatçıdan yardım almalısınız. Uygun fiyat seçenekleriyle hareket eden firmalarla çalışmaya başlayın, tıkanıklılık dertlerinizle işinin uzmanları uğraşsın.

LAVABO TIKANIK AÇMA KAYSERİ SERVİSİ

Lavabo Pis Su Kırmadan Robot Cihaz Yardımıyla Tuvalet – Lavabo Tıkanıklı Açma

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo gider tıkanıklığı, lavabo açıcı, tıkanmış lavabo, lavabo tıkanıklığı açma servisi, tıkanmış lavabo açan firma, tıkalı lavabo nasıl açılır, tıkalı lavabo borusu açma, tıkalı lavabo, tıkalı lavabo gideri açma, lavabo gider borusu nasıl açılır,

Lavabo giderlerinizi fayans ve duvarlarınızı kırıp dökmeden açıyoruz. Yurt dışından ithal robotla lavabo tıkanıklılığı açma servisimiz İstanbul ve çevresine yaygın servis ağı ile hizmetinizdedir. Lavabonuz mu tıkandı, pis su gitmiyor mu paniğe kapılmayın hiçbir yere zarar vermeden kırmayan ve zarar vermeyen cihaz ile kolayca açılabilir.

EVİNİZE VEYA İŞ YERİNİZE ZARAR VERMEDEN ROBOT İLE TIKANIKLIK AÇMA

Lavabonuzun gideri mi, tıkandı acil yardıma mı ihtiyacınız var? Panik yapmayın size vereceğimiz bilgiler yardımıyla lavabonuzu açabilirsiniz veya tıkanmaktan koruyabilirsiniz.

LAVABO TIKANIKÇI AÇMA

TIKANIKLIK NASIL AÇILIR:

Lavabonuz yemek artıklarını, yağları ve katı cisimleri kesinlikle göndermeyin. Bu cisimler ve artıkların sebep olduğu tıkanıkları ancak makine yardımıyla içinden çıkararak mümkün olur. Lavabom tıkandı ne yapmalıyım. Firmamızdan teknik yardım alabilirsiniz.
-Kıl, tüy vb. küçük atıklar lavabo pimaşının çapına bağlı olarak 5-7 arası ancak tıkar. Borunuza yapışarak tutunan bu maddeleri kimyasal açıcılarla temizleye bilirsiniz.
-Pimaşlarınızı yeni yaptırdıysanız doğru döşendiğinden emin olun çünkü doğru döşenmeyen pimaşlar hem tıkanmaya hem de su sızıntısına sebep olur.
-Lavabonuz sürekli tıkanıyorsa marketlerde satılan lavabo açıcıları sıcak suyla lavaboya dökebilirsiniz buda yeterli gelmiyorsa firmamızdan teknik servis isteyebilirsiniz.

hemen ara