KAYSERİ’DE TIKANIK AÇMA

Günümüzde birçok neden ile kanalizasyon boruları tıkanmaktadır. Bu nedenle kanalizasyon açma İşlemlerine çok başvurulmaktadır. Birçok bina sahibini aynı anda etkileyen kanalizasyon tıkanıklığının bir an önce tamir edilmesi ve açılması gereklidir.

Firma olarak personel alımı konusunda son derece titiz ve dikkatli davranırız. Çünkü sektörümüz icabı çalıştıracağımız personel bizi temsil eder ve her hareketinden firmamız sorumludur. Gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra işe alınan personel daha sonra geliştirilmeye devam edilir. En deneyimli ustaların yanında işi öğrenir tecrübe kazanır. Deneyimli ustalarımızın yanında bir süre çalıştıktan sonra ustanın onayı doğrultusunda bir servis personeli olmaya hak kazanırlar. Bu sistemde işi tam anlamıyla öğrenemeyen yada iş ahlakına sahip olmayan personel servise çıkarılmaz. Bu sayede müşteri memnuniyeti en üst seviyede olur.

Hizmet verdiğimiz tıkanık sektörünün eskiden teknoloji ile hiç alakası yoktu, çünkü her yer kırılıp dökülerek tıkanıklar açılıyordu. Ancak şimdi Kayseri tıkanık açma firması var ! Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere daha az hasar çıkararak sorunlardan kurtulmanız için çalışıyoruz. Bunu yaparken sürekli kendimizi yeniliyoruz ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Alanımızda dünyanın en ileri tıkanık teknolojileri ile eş zamanlı hizmet veriyoruz. İddia ediyoruz eğer tıkanıklık sektöründe kullanılan herhangi bir teknolojik cihaz Kayseri tıkanık firmasında yoksa, o cihaz henüz üretilmemiştir !

Tıkanmalardan dolayı oluşan su sızıntılarını önlemek, tıkanıklığı açma giderlerini tahrip etmeden atık su hatlarının temizlenme işlemlerini kısa sürede halleden uzmanlar sayesinde rögarlarda yaşanabilecek sorunları da önleyebilirsiniz. Genellikle yağmur yağdığı zamanlarda, tıkanıklıkların da etkisiyle gerçekleşen su taşkınları, rögar kapaklarının açılması gibi olaylarla karşılaştığınızda meydana gelen tıkanıklıkları açma için işinin ehli uzmanlara başvurmalısınız.

TIKANIKLIK NE DEMEK?

Tıkanıklavabokanalgiderpimaştuvaletlerrögar borularından akan suyun boru içinde biriken zamanla suyun akmasını kapatan olaya TIKANIK denir.

Birden fazla tıkanık türü vardır fakat hepsi aynı sorunu taşır.

TIKANIKLIK NASIL MEYDANA GELİR?

• Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
• Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
• İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
• Poşetler, temizlik bezleri, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
• Kum ve toprak gibi katı cisimler tuvaleti tıkar.
• Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar.
• Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar
Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tuvalet tıkanıklık sebepleri de olabilir. Kanal/Boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilir ve buna göre müdahale edilir.

hemen ara