Kayseri KANAL AÇMA

Kayseri Kanal açma firması Kayseri’nin neredeyse alt yapısını oluşturan önemli noktalardan biridir. Bir sel olduğunda kanallar sayesinde yollarda suların birikmesini ve alt katlarda oturanların evlerine kadar sızmasını engellemektedir. Kanalda oluşacak sorun halinde hemen kanalizasyon açma işlemi uygulanmalıdır. Örneğin bir binayı düşünelim. Her binanın kendine ait bir rögar vardır ve bu rögarlar yardımıyla bütün pis sular ve atık maddeler kanallara tahliye edilmektedir. Kanallarda oluşan pis suların gitmesinin engelleyerek evlerimize taşmasına ya da lavabo da birikmesine neden olmaktadır. Görüntü açısından ve kokusal anlamda bizi rahatsız etmektedir.

Kayseri KANAL AÇMA FİRMASI

Kanalizasyon tıkanıklığı çevremiz için büyük sorunlar doğurabilir.  Bu tıkanıklık yine yapıların zarar görmesine de neden olabilir. Bu sebeple tıkalı kanalizasyonların onarılması çok önemlidir. Kanalizasyon tıkanıklığı günümüzde teknolojik aletler yardımıyla yapılmaktadır. Bu teknolojik cihazlar sayesinde pratik ve temiz bir şekilde kanalizasyonlar temizlenmektedir.

Kanal tıkanıklığı açma işlemi için bölgedeki sorun makinenin robotu kullanılarak ve yabancı atıklar parçalanarak temizlenir. Kanalizasyon tıkanıklığı büyük sorunlar ortaya çıkaracağından hemen önlemi alınmalıdır. Düzenli bir şekilde bakımı yapımı takdirde sorun yaşanmayacaktır. Kanal tıkanıklığı açma işlemi için kameralı ve robotlu teknolojik kullanılarak yapılması işlemi oldukça kolaylaştırmaktadır. Kanal tıkanıklığı böylelikle ortadan kaldırılır.

PROFESYONEL OLARAK KANAL AÇIYORUZ

• Uzmanlarımız kanalizasyon açma işlemine başlamadan önce kameralı görüntüleme cihazlarımız ile gerekli kontrolleri yapmaktadır. Cihazlarımız ile yapılan kontrol sonucunda, basit tıkanıklık veya usta hatasından kaynaklanan tıkanıklık olduğu tespit edilir.
• Tıkanıklığın türüne göre gerekli cihazı kullanmaktayız. Basit tıkanıklıkları robot cihaz ile açmaktayız. Tıkanıklık açıldıktan sonra mutlaka kameralı görüntüleme cihazı ile ikinci bir kontrol yapılmaktadır. Böylece tıkanıklığın tamamen açıldığından emin oluruz.
• Usta hatalarından kaynaklanan tıkanıklıklarda, rögar kuyusunun kapağı açılır. Şayet rögar kuyusunun yeri bilinmiyorsa, firmamız detektör ile rögar kuyusunun yerini tespit etmektedir.
• Rögar kuyusu tespit edildikten sonra rögar kuyusu dolmuşsa firmamız tarafından rögar kuyusu temizlenir.
• Rögar borularında çökme veya rögar borularının ek yerlerinden açıklık varsa, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilir. Bu gibi tıkanıklıklar robot cihazla çözülemez. Bunun için çöken rögar borularının değiştirilmesi gerekir. Değiştirilemeyecek durumda olan rögar boruları iptal edilir ve yeni kanalizasyon hattı döşenebilir.
• Kanalizasyon açma işleminde bütün aşamaları firmamız kendi bünyesindeki uzman personeller ile yapmaktadır.
• Uzmanlarımız tarafından yapılan bütün onarımlar garanti altına alınmaktadır.

hemen ara