TIKANIK KANAL AÇMA

Kanalizasyon gider borularında yaşanan sorunları yaygın servis ağımız ile çözüme kavuşturuyoruz. Kamera görüntüleme sistemi sayesinde arızayı bulabiliriz. Kayseri tıkanık açma firması olarak garantili bir biçimde her türlü tıkanıklık açılır.

TIKALI KANAL AÇMA

Bazı açılmayan durumlarda kimyasallı tazyikli su salınımıyla yağ tabakası bağlamış mutfak lavabo giderleriniz açılmaktadır. Aslında bu işin aslı gider yıkama dediğimiz basınçlı su püskürterek yağları söken makine ile yapılır. Pimaş içinin yıkanması için üretilmiş olan makine 130 bara ulaşabilen su basıncı sağlayarak önüne kattığı her şeyi parçalar ve boru dışına atar. Gider borusunun ilk günkü gibi tertemiz olması önemlidir. Çünkü boruda yağ kalırsa üstüne gelen tüm atıklar ona yapışır ve tabaka oluşumuna neden olur.

Yapılan tıkanıklık açma ve pimaş boru yıkama işlerinde titiz ve dikkatli çalışmak gerekir. Bu işlemler esnasında lavabo giderinize zarar verilmemektedir. Bu alanda üretilen her makine de öncelik gider borularına zarar vermemesidir. Zaten amaç tıkanan boruyu kırmadan açmaktır. Bu yüzden yay şeklinde boruya zarar vermeyecek helezonlar tıkanıklık açma için kullanılır. Anlatıldığı gibi tesisata zarar verebilecek herhangi bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

Makineler üretim aşaması ve sonrasında bir çok kez denendikten sonra piyasaya sürülür. Özellikle makine üreticisi büyük bir firmaysa daha fazla test yapılır, çünkü üretilen tıkanıklık açma makinelerinde ki ufacık bir hata bile büyük maddi ve manevi kayba neden olur. Ev ve iş yerinizde meydana gelmiş olan lavabo tıkanıklığı için Anadolu Tesisat  Tıkanıklık Açma servisimizi arayarak servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

KANAL TIKANIKLIĞI AÇMA

Kanalizasyon hatlarınızdaki tıkanma, sadece evinizi ve kişisel eşyalarınızı yok etmekle kalmaz, aynı zamanda kalıbın oluşmasına, ailenizde hastalığa, elektrik arızasına veya evinizin temeline kalıcı hasar vermesine de neden olabilir. Kanalizasyon ve drenaj tıkanıklığı , genellikle “Kanalizasyon ve atık su  tıkanması” olarak adlandırılan durum, poliçenize eklenmiş özel bir  madde olmaksızın, ev sahibi veya ticari mülkiyet sigortası kapsamında değildir.

Ancak bazı ender durumlarda, diğerleri evinize veya işinize geri dönen atık su ve kanalizasyondan kaynaklanan hasarlardan sorumlu olabilir. 

Sizin veya tanıdığınız herhangi birinin kanalizasyon ve drenaj tıkanıklığından dolayı maddi zarara uğraması durumunda , bu kişi tazminat almaya hak kazanabilir. Sigorta davası için ustalarımız, tazminat talebinde bulunma gerekçeleri olup olmadığını belirlemeye yardımcı olabilir ve eğer öyleyse, bu masrafın geri kazanılmasına yardımcı olabilir.

KAYSERİ TIKANIK KANAL AÇMA

Bu önleyici tedbirlerle bile, tıkanıklık hala mümkündür. Hasarı en aza indirgemek için, ilk savunma hattınız tıkanıklık belirtilerini bilmek ve yönetilemez hale gelmeden önce durdurmaktır.

Tıkanan boruların bazı örnekleri şunları içerebilir:

Birden Fazla Fikstür Takma – Çoğu durumda, kanalizasyon sisteminizdeki birikmeler aşamalı olup, tesisatçı aramak için bolca zamanınız olacaktır; Bir kanalizasyon tahliye yılanı büyük olasılıkla sisteminizi açmak için gerekli olacaktır. (Alternatif olarak, bu cihazlardan birini kiralayabilirsiniz.) Daha fazla hasarı önlemek için tıkanıklığı olabildiğince çabuk temizleyin.

Atık su evinizde veya işinizde hızla birikiyorsa, aşağıdaki adımları atmayı deneyebilirsiniz:

Sorunu hemen bildirmek için belediyenizin fen işleri veya kanalizasyon departmanını arayın.

Lavabo, küvet ve yer sifonlarını kapatmak için gerekli adımları atın – tuvalet veya sicim paspası ile bir klozet takın

Tıkanıklığın kaynağını belirlemeye çalışın – hanedeki ya da ana hattaki problem mi?

Sisteminizin kaynak olup olmadığını belirlemeye çalışın – komşularınızı arayın ve tıkanıklık sorunları olup olmadığını sorun

Aşırı sel hasarı potansiyeli nedeniyle , engellenmiş veya patlak bir drenaj sistemi olması durumunda hızla hareket etmek önemlidir.

KAYSERİ KANAL TIKANIĞI AÇMA

Firmamız, robotla kırmadan tıkanıklık açma yöntemi ile, tıkalı gider açma, kanal açma, kanalizasyon gideri açma gibi birçok tıkanma sorununa karşı uzman ekibi ve teknolojik cihazlarıyla hizmet vermektedir. Tüm Kayseri semt ve ilçelerinde kısa sürede pimaş tıkanıklığı ve diğer tıkanma sorunlarına karşı hizmetinizdeyiz. Kırmadan zarar vermeden hızlı bir şekilde robotla pimaş açma işlemini uyguluyor ve etkili çözümler sunuyoruz.

hemen ara