TALAS KAYSERİ BAHÇELİEVLER TIKANIK AÇMA

Kayserinin her yerine 7gün 24 saat boyunca ACİL TIKANIKLIK AÇMA ve ACİL SU TESİSATÇISI olarak servisimiz mevcuttur. Alanında uzman ekibimiz ile garantili hizmetler vermekteyiz.

Tıkanmalardan dolayı oluşan su sızıntılarını önlemek, tıkanıklığı açma giderlerini tahrip etmeden atık su hatlarının temizlenme işlemlerini kısa sürede halleden uzmanlar sayesinde rögarlarda yaşanabilecek sorunları da önleyebilirsiniz. Genellikle yağmur yağdığı zamanlarda, tıkanıklıkların da etkisiyle gerçekleşen su taşkınları, rögar kapaklarının açılması gibi olaylarla karşılaştığınızda meydana gelen tıkanıklıkları açma için işinin ehli uzmanlara başvurmalısınız.

TALAS KAYSERİ BAHÇELİEVLER TIKANIKLIK AÇMA

Tuvalet tıkanıklık açma servisi, Bu sebepten wc ve ya tuvalet pimaş tıkanıklarında tercih edilmesi gereken metoda kameralı robotlar ve detektörler ile açılan tıkanıklık işlemi olması gerekmektedir. Böylelikle kısa bir zaman içinde tıkanıklık kati olarak giderilecek ve lavabolarınızın veya tuvaletinizin inşaat alanına dönmesine gerek kalmayacaktır.

Tıkanıklığın yaşandığı bölgeye ulaşıldığında robot daha çok ileri gidemediğinden uyarı vermektedir. Bundan sonra bu aracın üstünde bulunan parça yardımı ile tıkanıklığa sebep olan cisimler ayrıştırılarak dışarı atılmaktadır. Bundan sonra bol basınçlı su ile temizleme işlemi uygulanmaktadır.

Daha sonra kontrol amaçlı yine kameralı robot sisteme gönderilerek tıkanıklığa neden olan cisimlerin sistemde kalıp kalmadığına bakılmaktadır. Eğer varsa tekrar bir temizleme işleminden sonra pimaşlara ziyan vermeden işlem tamamlanmış olur. Bu işlem süresi tıkanan bölgeye göre 2-3 saat arasında değişiklik göstermektedir.

KAYSERİ TALAS BAHÇELİEVLER TUVALET AÇMA

KAYSERİ TIKANIK AÇMA olarak kullanmış olduğumuz profesyonel temizlik makineleri sayesinde eviniz içerisinde oluşabilecek tüm tıkanıklık sorunlarının önüne geçmekteyiz.

Mutfak Lavabo tıkanıklık açma, büyük oluşumu, varlığın ortaya çıkması olan, Mutfak lavabosu ile mutfak lavabosuna nedenleri ile tıkanmalarda farklı olur. Tıkanıklığı atık ve sabun atıklarından oluşuyor.

TALAS KAYSERİ BAHÇELİEVLER TIKANIK LAVABO AÇMA

• Islak mendillerin tuvalet giderine atılması, tuvaleti tıkar
• Rulo halinde atılan tuvalet kağıtları, giderleri tıkar
• İçine kaçırılan sert cisimler tuvaleti tıkar
• Poşetler, temizlik bezleri, çocuk bezlerinin gidere atılması tuvaleti tıkar
• Kum ve toprak gibi katı cisimler tuvaleti tıkar.
• Erimeyen kağıt havlu atılması tuvaleti tıkar.
• Alçı, çimento gibi kalıtsal maddeler tuvaleti tıkar
Yukarıda belirtilenlerin haricinde farklı tuvalet tıkanıklık sebepleri de olabilir. Kanal/Boru görüntüleme kameraları ile tıkanıklığın nedeni teşhis edilir ve buna göre müdahale edilir.

  • Güvenilir Teknisyenler – Teknisyenlerimizin tümü arka plan kontrolü ve uygun şekilde eğitilmiştir.
  • Temizlik Garantili – Size ve mülkünüze saygı duyuyoruz.
  • Aynı Gün Hizmet – En hızlı hizmeti alın! Geceleri veya hafta sonları bile acil servis alabilirsiniz.
hemen ara