TALAS ANAYURT TIKANIK AÇMA

KAYSERİ TIKANIK AÇMA olarak kullanmış olduğumuz profesyonel temizlik makineleri sayesinde eviniz içerisinde oluşabilecek tüm tıkanıklık sorunlarının önüne geçmekteyiz.

Kayseri tıkanık açma firması olarak, günlük hayatınızda herhangi bir tesisat problemi ile karşılaşmanız oldukça olağan bir durumdur. Tabi bu sorunlar bir o kadar da can sıkıcı olmakla beraber çok daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Bundan dolayı dilediğiniz zaman bizlerle iletişim kurarak bu can sıkıcı problemlerden çok kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

TALAS ANAYURT TIKANIK LAVABO AÇMA

Kayserinin her yerine 7gün 24 saat boyunca ACİL TIKANIKLIK AÇMA ve ACİL SU TESİSATÇISI olarak servisimiz mevcuttur. Alanında uzman ekibimiz ile garantili hizmetler vermekteyiz.

Pimaş boruları daha çok hatalı kullanım sonucunda tıkanmaktadır. Pimaş giderlerine gönderilen bazı cisimlerin, belli bir zaman sonucunda üst üste binmesiyle tıkanık oluşur ve su giderden geçmez.Bunun dışında en çok meydana gelen pimaş tıkanıklığı nedenlerinden biride, inşaat yapımında kullanılan malzemelerin giderlere atılması ile pimaş hattına birikme olması ve suyun akışına engel olmasıdır. Bunlar gibi durumlar pimaşlarda oluşan tıkanıklıkların en çok rastlanan nedenlerindendir.

TALAS ANAYURT TIKANIK TUVALET AÇMA

Tuvaletlerimiz hatalı kullanım sonucu ve düzensiz temizlenmediğinden dolayı tıkanma sorunu sıkça görülebilir. Kullanılan tuvalet kağıdı atılmaması gereken çocuk bezi, sigara izmariti, evcil hayvan ve çocukların plastik oyuncak gibi ürünler ya da temizlikten sonra kovanın içinde kalan suyu boşaltırken içinde bez vs. unutulup içine düşmesi tuvalet tıkanıklık sorunlara sebep olur.

Kanal rögar gider hatları uzun yıllar sonra tıkanır bu devamlı tekrarlar bu boru hatların kırılma ve yag baglanmıs olur bu hatların degisimi ve sıfırdan döseme işlerinizi yapıyoruz.

TALAS ANAYURT TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklığın yaşandığı bölgeye ulaşıldığında robot daha çok ileri gidemediğinden uyarı vermektedir. Bundan sonra bu aracın üstünde bulunan parça yardımı ile tıkanıklığa sebep olan cisimler ayrıştırılarak dışarı atılmaktadır. Bundan sonra bol basınçlı su ile temizleme işlemi uygulanmaktadır.

Daha sonra kontrol amaçlı yine kameralı robot sisteme gönderilerek tıkanıklığa neden olan cisimlerin sistemde kalıp kalmadığına bakılmaktadır. Eğer varsa tekrar bir temizleme işleminden sonra pimaşlara ziyan vermeden işlem tamamlanmış olur. Bu işlem süresi tıkanan bölgeye göre 2-3 saat arasında değişiklik göstermektedir.

hemen ara