LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabo tıkanıklığı açma, tecrübe gerektiren bir iştir. Tıkanıklığın birden fazla nedeni bulunmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma k için firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

Lavabo Tıkanıklığı açma Nasıl Açıyoruz? Cihazımızla tıkanık olan borunuzu kırmadan dökmeden çok kısa içerisinde açıyoruz. İkinci kontrol sonucunda, lavabo tıkanıklığının tamamen açılıp açılmadığı kontrol ediyoruz. LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Lavabolar Neden Tıkanır?
Lavabo gider hatlarında çöküntü veya hasarlar, Yapı inşaat halinde iken giderlere dökülen harç, beton, Uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi, Yapıların eski olmasından dolayı gider borularında kireçlenme ve tortu oluşması gibi durumlardan dolayı tıkanır.

Lavabo Açıcı Kullanmalı mıyım?
Lavabo açıcı kimyasal ürünler, reaksiyon esnasında yüksek ısı ortaya çıkarır ve güçlü asit ile tıkanıklığa sebep olan maddeleri eritmeye çalışır. Dolayısıyla, bu güçlü asit gider hattındaki plastik borulara da zarar verir.

Basit bir tıkanıklığı ucuz yolla açmaya çalışarak, ileride daha çok ücret ödeyeceğiniz bir sorun haline çevirebilirsiniz. Gider hattınızı yeniden onarmanız gerekir ve yüksek maliyetler ödemenize sebep olabilir.

LAVABO TIKANIKLIĞI

Lavabo tıkanıklığı, beklenmedik zamanlarda ortaya çıkan sorunlardan biridir.Lavabo tıkanıklarında genellikle sorun lavabo dan yavaş su gidiyor şeklinde şikayetler ile ortaya çıkmaktadır. LAVABO TIKANIKLIĞI Lavabo tıkanıkları evsel atıkların (saç,temizlik sularının dökülmesi gibi) bir süre sonra lavabo’da bırıkerek su geçişini engellemektedir.Su akışınını eski haline gelebilmesi için ve her hangi bir kırma dökme işlemi yapılmadan çözülebilmektedir. LAVABO TIKANIKLIĞI robotlarımız sayesinde bu işlemleri çok rahat çözebilmekteyiz

  • Tıkanıklık Açma Robotu giderden gönderilerek kamera ile kanal içine bakılır, LAVABO TIKANIKLIĞI
  • Tıkanıklığa sebep olan madde,cisim kırılabilir ise kırılır,
  • Kırılmayan cisim robot ucundaki yay ile geri çekilerek çıkarılır.
  • Kırmadan lavabo Tıkanıklık Açma işlemi tamamen elektronik cihazlar yapılır. LAVABO TIKANIKLIĞI
  • Tıkanmış lavabonuz kesinlikle lavabo açıcı kullanmayız.Yüksek ısı oluşturması nedeniyle boruda büzüş meler meydana gelebilmektedir.

Boru hatlarınızda çökme veya yapım hatası gibi işlemlerde kırmak gerekebilmektedir.Kameralı cihazlarımız ile kontrol ederek.Hattın durumu hakkında bilgi alarak normal tıkanıklıklar Kırmadan tespit cihazı ile yapılabilmektedir.

LAVABO TIKANIKLIĞI SERVİSİ

LAVABO TIKANIKLIĞI SERVİSİ, Tıkanıklıklara nelerin sebep olduğunu bilmeden daha çok ulaşılamaz noktalara götürmeden önce uzman tesisatçılar sayesinde kırmadan tesisat hizmeti alabilirsiniz. Uzman Tesisatçılar sizlerin sahip olmadığı özel ekipmanları sayesinde kırmadan gider açma, kırmadan su kaçağı tespiti gibi bir çok tesisatçı hizmetlerine imza atabilirler.

Lavabo Tıkanıklığı Servisi, ÖZGÜVEN Tesisat, alanında profesyonel tesisatçılar sayesinde tesisat problemlerinize çözüm ortağı olduğu gibi sıfırdan tesisat kurulumuda yapmaktadır. Bütün bu hizmetler makul fiyatlara olup kusursuz bir biçimde yinelenmeyecek şekilde olmaktadır. Hedef Tesisat geniş müşteri yelpazesi ile sizin önerilerinizle ilerleyen kurumsal bir firmadır….

hemen ara