KAYSERİ TALAS TIKANIKÇI

Herhangi bir cismin giderlere kaçması, yanlış kullanım, kalitesiz kağıt kullanımı gibi nedenlerle birçok kez giderlerde tıkanıklık açma sorunu ile uğraşılmaktadır. Çoğu zaman geleneksel yöntemler uygulansa da, kesin sonuç almakta zorlanılmaktadır.

İster tuvalet ister mutfak gideri, isterde pimaş açma ve lavabo tıkanıklığı açma olsun, bu gibi durumlarda yapılması gereken güvenilir bir firma ile irtibata geçmek olmalıdır. Bu sorunu hızlı çözüme kavuşturabilmek için müşterilerimizin bize ulaşmasını sağlamaktayız.

Gerek telefon ile gerekse mesaj formu doldurarak tüm tıkanıklık açma problemlerinize teknik personelimiz ve ekipmanımızla kırmadan tıkanıklık açma işlemini teknolojik robotlarla yapıyoruz ve robotla tıkanıklık açma işlemi için ekstra ücret talep etmiyoruz..

KAYSERİ TALAS TIKANIKLIK AÇMA

Firma olarak robotik cihazlarla ve kameralı sistemlerle kırmadan tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Kayseri il ve ilçelerindeki tüm tıkanıklık açma sorunlarını giderebiliriz.

Bu cihazlar sayesinde giderin içi tamamı ile görüntülenmektedir Görüntüleme esas olan bu cihazlarla gider borularının içi uzman ve eğitimli personelimizce tüm detayı ile görebilmektedir. Ardından bu görüntüler bilgisayara aktarılıp, ekibimiz değerlendirme yapmaktadır.

Robotla tıkanıklık açma işlemine başlanılmaktadır. Böylece sorunun hangi boruda olduğu kısa bir zamanda saptanmaktadır. Bunun sonucunda da kırmadan tıkanıklık açma işlemi için gerekli olan yer tespiti kesin olarak yapılmış olmaktadır.

KAYSERİ TALAS TIKANIK AÇMA USTASI

Tesisatı, tıkanıkçı sıhhi tesisat olarak yeniden yorumlarken ülkemize bir yenilik sunmak için 3-T Formülü (Teori-Tecrübe-Teknoloji)’nü bina tesisatlarında buluşturmak istedik. GİDER AÇMA; sıhhi tesisatlarda sağlamlığı, estetiği, orijinali, ekonomik ve kolaylığı bir araya getirdi. Modern ekipmanlarla, konusunda uzman kadromuzla sizlere kalite hizmet sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

KAYSERİ TALAS ANAYURT TIKANIKÇI

Fırmamıza müraacat eden birey veya kurumların arıza kaydı doğrultusunda verilen adrese en yakın ekip yönlendirilir.adrese intikal eden ekiplerimiz sıkıntının giderilmesi için bir ön çalışması yaparak arızanın iç hattan mı yoksa dış logardan mı olup olmadığı hakkında fikir edilip müdahaleye başlar arıza iç hatta ise kullanılacak aparat ve ekipmanlar hazırlanır. Makina aracılığı ile arızalı olan bölgeye gerekli çaptaki yay ve aparatlar gönderilerek arızanın giderilmesi sağlanır.

KAYSERİ TALAS BAHÇELİEVLER TIKANIK AÇMA

Arıza borudan kaynaklanan kırık,çatlak,veya çökmeden dolayı oluşmuş ise hattın içerisi kamera gönderilip sinyalizasyon verilmesi sağlanır hat bulma dedektörü sayesinde arızanın yeri ve derinliği tespit edilir ve böylelikle doğru noktada çalışma yapılması için müşteri ile irtibata geçilir.müşterinin talebi doğrultusunda tamire başlanır. Kayseri de sıklıkla denk gelmiş olduğumuz mutfak hatlarındaki yağlanmanın giderilmesi için temizleme aparatlar kullanılarak hattın içerisinde oluşan sertleşmiş yağların temizlenmesi sağlanır böylelikle sıkıntı giderilmiş olur.

Firmamız KAYSERİ TIKANIK AÇMA tuvalet tıkanıklığı açma işlemini günümüz teknolojisi son sitem robot cihazlarla tıkalı boruya gönderilen yaylı sisteme uygun aparat takılarak gönderilir. Robotta ki tel dönerek tıkalı bölgeye doğru gönderilir tıkanıklık açıldıktan sonra kameralı görüntüleme ve yıkama sistemi ile kontrol yapılarak pimaş yıkanır ve sorun çözülür.

Tuvalet tıkanıkları genellikle ıslak mendil,peçete ve sifon daralmasından kaynaklanır sifon daralmasının sebebi ise idrar asidinden kaynaklanır.Islak mendil ve peçete erimediği için dolayı tıkanıklığa yol açar.Fayans tamiratı yapımında yapmış oldukları derz dolguları tuvaletten bıraktıkları taktirde borunun içinde kurur ve tıkanıklığa sebep olur.

hemen ara